Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Fogyókúra partnert keresek,...

Fogyókúra partnert keresek, kb 30 kiló túlsúllyal, csodaszerek nélkül, van itt olyan, akinek lehet, hogy szintén segítene, ha hasonló célú emberrel beszélgetne?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, 30 kiló felesleggel. Többször elhatároztam már, hogy lefogyok,mindig valami csodadiétának nekiallva.


Sejthető, hogy mindig feladtam, különböző okokból. Vagy anyagilag nem bírtam, vagy hánytam már egyes kiegészítők szagától is.


Az elején a felesleg csak 10 kiló volt, mindig legyintettem, mondván, na jó, belefér. Ma raalltam a merlegre, és 95 kg-ot mutatott.


Nagyrészt érzelmi okokból zabalok, ezért gondolom, hogy jót tenne egy "társ", mert szegény párom támogató ugyan, de ha látja, hogy kivagyok, kajaval kedveskedne azonnal, a barátaim meg mind vékony lányok, érthető módon unják hallgatni:D


Szeretnék mindenféle csodaprogramok nélkül nekiállni, és végre ki is tartani.


2023. jan. 1. 22:55
 1/7 anonim válasza:
Férfi vagyok, a másik véglet, hízni szeretnék, de nehezen megy, szóval bizonyos szempontból átérzem a helyzeted. Ha érzelmi okokból tömöd magad kajával, akkor szerintem első körben ezektől a tényezőktől próbálj megszabadulni, ha lehet (akár pszichológus segítségével is), vagy legalább megtanulni kizárni ezeket az életedből. A másik javaslatom pedig az lenne, hogy keress valamilyen sportoló közösséget, akár hozzád hasonlóan súlyproblémákkal küzdő embereket, akikkel kölcsönösen tudjátok motiválni egymást. Az unokatesóm kétszer annyi idős, mint te, és ő is mostanában kezdett diétázni, sportolni jár, odafigyel az étkezésre, és elég sokat fogyott. Ő a rokoni körben talált olyanokat, akikkel pl. el tud járni mozogni, szerintem te is nézz szét a környezetedben, hátha. És ha hajlamos vagy a hízásra, akkor ez sajnos egy örök küzdelem lesz. Mindenesetre azt kívánom neked, hogy sikerüljön elérned a céljaidat, és találj olyan embereket, akikkel együtt tudjátok ösztönözni egymást.
2023. jan. 1. 23:20
 2/7 anonim válasza:
Egyébként milyen magas vagy?
2023. jan. 2. 01:28
 3/7 anonim válasza:
Szia! Sok sikert és kitartást. Nem kellenek csodaszerek. A képlet egyszerű. Figyelni kell a kalórai bevitelt és rendszeresen mozogni, égetni a kalóriát. Nem gyors folyamat, de ha nem adod fel, látni fogod az eredményt!
2023. jan. 2. 10:04
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a segítő válaszokat, és a pozitív hozzáállást!


Igen, rájöttem már, hogy marhaság volt csodaszerektől várni a változást, azóta rengeteget olvastam a témában az elmúlt honapokban, és igazából arra is rájöttem, hogy ha nem lennének ezek az erzelmi evesrohamok, akkor teljesen normálisan étkeznék alapvetően. ( Ezzel persze kértem is időpontot egy pszichológushoz, mert én hiába spekulálok, hogy miért alakultak ki)


Azért gondoltam pont az év első napján társat keresni ehhez, mert ilyenkor még sokakban van lendület, talán könnyebben sikerül

2023. jan. 2. 10:22
 5/7 anonim válasza:
Én is fogyni szeretnék, pasi vagyok, ha nem tűnsz el egy hét múlva, akkor egye fene vágjunk bele.
2023. jan. 2. 12:20
 6/7 anonim válasza:
Írtam
2023. jan. 2. 14:14
 7/7 anonim válasza:
Hol tartasz? Rajtam 15 kg súlyfelesleg van. Kalóriát számolok. Ha gondolod írj 38N
2023. márc. 18. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!