Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt gyerekmentesek,...

Vannak itt gyerekmentesek, vagy aszexuálisak akik szeretnènek barátkozni?

Figyelt kérdés

Szeretnèk gyerekmentes, aszexuális emberekkel ismerkedni.

Nagyon röviden rólam ; 28 èves vagyok, nő. Hobbijaim: rajzolás, festès, olvasás, akvarisztika, videojátèkok.

Aki szeretne beszèlgetni az írjon privátban


jan. 23. 20:21
1 2
 1/17 anonim válasza:
A kor mennyire akadály, ha én egy 42 éves férfi vagyok?
jan. 23. 20:58
 2/17 anonim válasza:
Mindkettő kategória szerint kiestem :( pedig nem él velem a gyerek, és régen egy ideje nincs intimitás az életemben, de ettől függetlenül nem illik rám.
jan. 23. 21:27
 3/17 anonim válasza:
Gyerekmentes 30 éves nő vagyok. Nem tudom, az aszexualitás mennyire igaz rám (ha igaz, hogy ez egy skála, akkor rajta vagyok: sapioszexuális vagyok, tehát az intellektus indít be, a testiség önmagában nem). Én is festek, már csak ritkán rajzolok, olvasok és írok hobbiból, meg csomó kézműves biszbszt csinálok időnként.
jan. 23. 21:51
 4/17 anonim válasza:
3-as, neked a 2-es mennyire esélyes? :)
jan. 23. 21:58
 5/17 anonim válasza:
o.0
jan. 23. 22:29
 6/17 anonim válasza:
40 F aszex videojatekok engem is erdekelnek
jan. 24. 06:58
 7/17 anonim válasza:
Nincs gyerekem és én nem is szeretnék, de a feleségemnek még valahogy be kell ezt adni.
jan. 24. 09:05
 8/17 anonim válasza:
Pont igy
jan. 24. 09:09
 9/17 anonim válasza:

"Nincs gyerekem és én nem is szeretnék, de a feleségemnek még valahogy be kell ezt adni."


Mondjuk ezt nem ártott volna az összeházasodás (vagy inkább a komoly párkapcsolati szándék) előtt megbeszélni, nem? Így elég jó esély van válásra.

jan. 24. 11:31
 10/17 anonim válasza:
#9 eleinte még akartam, a közelmúltban egy barátom gyerekeivel történt események következtében változott meg a véleményem.
jan. 24. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!