Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt gyerekmentesek,...

Vannak itt gyerekmentesek, vagy aszexuálisak akik szeretnènek barátkozni?

Figyelt kérdés

Szeretnèk gyerekmentes, aszexuális emberekkel ismerkedni.

Nagyon röviden rólam ; 28 èves vagyok, nő. Hobbijaim: rajzolás, festès, olvasás, akvarisztika, videojátèkok.

Aki szeretne beszèlgetni az írjon privátban


jan. 23. 20:21
1 2
 11/17 anonim válasza:
Gyerekes, szexuális vagyok. Írj rám!
jan. 24. 15:43
 12/17 anonim válasza:
Jelen. 30F, gyerekmentes, aszexuális, szívesen barátkozok hasonlókkal nemtől függetlenül. Viszont a régió számít, nem vagyok jó levelező. Hobbik közt eddig az olvasás a közös pont már amikor időt fordíthatok rá és, hogy régebben rajzoltam.
jan. 27. 22:11
 13/17 anonim válasza:
A szokásos egy levélváltást sikerült hoznom ezzel a kérdezővel is. Sose fogom megérteni, hogy ennek mi értelme van.
jan. 29. 20:19
 14/17 anonim válasza:
Nekem max 1 het volt a levelezésem ami eddig a leghosszabb volt
jan. 29. 20:54
 15/17 A kérdező kommentje:

Így név nélkül nem tudom ki vagy. Kb 2-3 embernek nem írtam vissza pár levél után mivel olyan volt a beszèlgetès mint egy rendőrségi kihallgatás.

Én kérdezek/feldobok valami témát, a másik egy szóval válaszol és kész. Nem fogok senkit se faggatni.

Egy beszélgetésben legyen már mindkét fél aktív.

jan. 30. 06:40
 16/17 A kérdező kommentje:
A régiót tekintve ; Borsodban élek
jan. 30. 06:41
 17/17 anonim válasza:

Ha barátkozás a cél, miért fontos, hogy aszexuális legyen az illető? Akkor úgyse veled fog lefeküdni. Vagy ezt most nem értem. Én Heteró vagyok így valszeg kiestem, de attól még barátok lehettünk volna.


25/F

febr. 6. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!