Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki nyitott lenne barátkozá...

Valaki nyitott lenne barátkozásra velem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Budapesti 20 éves fiú vagyok. Nem vagyok depressziós, viszont eléggé el vagyok keseredve, nehéz gyerekkorom volt egészen addig amíg nem töltöttem be a 18-at, így, hogyismondjam, szelíd vagyok, de egyben lelkibajos is. 😂

Egy olyan havert/barátot keresek, aki megért, tudom nehéz, hiszen nem érthetünk meg mindenkit, de például nem vicceskedik random velem, hogy ilyen hülye, olyan hülye, mert magamra veszem. Nem vagyok sértődékeny típus, tehát random nem durcizok be, viszont ezt a vicceskedő csesztetést például nem szeretem.

Én az elmúlt barátságoknál ott buktam el, hogy nagyon odaadó, önfeláldozó figyelmes ember voltam, hiszen ha kapok egy kis figyelmet, vagy szeretetet, arra nagyon ugrok, tehát én egy nagyon jó barátnak gondolom magam. Ott buktam el sajnos, hogy amikor az illető talált más barátot, vagy neki már nem volt kényelmes, amikor nekem nehezebb korszakom volt, és nem tudtam segíteni akkor ignoráltak. Sajnos az ignorálást nagyon durván magamra veszem. A pszichológusom kimondta, hogy nem menthettem meg a világot, ha közben engem senki se ment meg. Igaza van valahol. Nyilván nem várom el senkitől, az én dolgom saját magamat megmenteni, de például amikor ZH tanulás helyett a kamu barátot támogattam lelkileg, közben ő hátbaszúrt, az nem egy jó opció.

Azért írom le ezt, mert csalódott vagyok, szomorú, és nagyon magányos tulajdonképpen senkivel se beszélek egy nap, és nagyon örülnék és becsülnék egy olyan személyt, aki velem személyesen el lenne itt Budapesten, de nyilván elfogadom, ha nem vagyok valakinek szimpatikus, nem vagyunk egyformák.

Köszönöm, hogy elolvastad!



jan. 28. 01:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
Jaaj huh de sajnállak.....de komolyan.
jan. 28. 02:42
 2/14 anonim válasza:

Helyesbítek: ott buktál el az előző barátságaid során, hogy egy végtelenül szeretethiányos, tapadós, és sokaknak unalmas ember vagy.


Az első kettő összefügg, ha a szeretethiányodbók kikupálod magad akkor nem leszel annyira tapadós sem. Az meg, hogy unalmas vagy majd alakul úgyis remélhetőleg.

jan. 28. 07:39
 3/14 anonim válasza:

"Nem vagyok sértődékeny típus, tehát random nem durcizok be, viszont ezt a vicceskedő csesztetést például nem szeretem."


Szerintem ezen kellene dolgoznod, néha tudnod kell magadon is nevetni, nem lehetsz full komoly, ettől leszel halálosan unalmas.

Úgy nem lehet barátkozni valakivel hogy folyton vigyáznom kell nehogy 1 rossz szót is szóljak mert ennyire hiperérzekeny az illető.


"de például amikor ZH tanulás helyett a kamu barátot támogattam lelkileg"


Meg kellene tanulnod egyensúlyba helyezni ezeket, persze fontos hogy foglalkozz a barátoddal, de ha tanulnod kell akkor tanulnod kell. Ha ezt nem érti meg valaki akkor ott is baj van. Ha pedig te nem tudod megmondani hogy neked ezen sok múlik, akkor veled van a baj. Utána viszont ne duzzogj hogy nem tanultál és hátba szúrtak, magadat háttérbe helyezted és ez lett az eredménye.


Nem beszólás akarna lenni, de esélyes hogy annak fogod venni. Ezeken dolgozz először, aztán keress barátokat, és ne akaszkodj rájuk, hagyd őket levegőhöz jutni.

jan. 28. 08:18
 4/14 A kérdező kommentje:

2, Nem akaszkodtam senkire. Az, hogy unalmas vagyok, nem tudom, szeretek másokat megnevetetni, és szerettek velem találkozni. Az, hogy magamra hagytak, az azért van mert sz*r ember vagyok, lehet nem is barátkozom többet, nem kell több csalódás.


3, de nem akaszkodtam én senkire.. Ők akaszkodtak rám, mert ZHra se tudtam pl tanítani mert zaklattak messengeren. Aztán mindig visszaírtam, stb. Mert pont hogy nem akartam elveszíteni őket. Mondjuk teljeset egyetértek veled az írásoddal, de én senkire sem akaszkodtam rá. Az én hibám igen, hogy ennyire háttérbe toltam magam, és ezen kéne javítanom. Köszi a válaszod.


Amúgy szerintem nem barátkozom többet, minek csalódjak megint? Felesleges.

jan. 28. 09:49
 5/14 anonim válasza:
Akkor ezt megbeszélted magaddal.
jan. 28. 10:16
 6/14 anonim válasza:
En is szeretnek egy igaz baratot vegre. A leirtak alapjan szimpatikusnak tünsz. Irj ha szeretnel, beszelgessünk. 😊
jan. 28. 12:32
 7/14 anonim válasza:
Kérdező, téged mivel szúrt hátha a kamu barátod? Csak okulásképp kérdezem a többiek számára. Na jó, meg igazából én is kíváncsi vagyok rá.
jan. 28. 14:10
 8/14 A kérdező kommentje:

Megbíztam benne, elmondtam a fél életemet. Nyilván ő is elmondta a fél életét.

Aztán amikor veszekedett velem, felhozta, kigúnyolt, gyenge pontjaimmal jött, hogy én erre, meg arra sem vagyok képes.

A másik barátom az nem hátbaszúrt, hanem cserben hagyott. Mondjuk az se esett jól, de megteheti, felnőtt ember, azt csinál amit akar.

jan. 28. 14:22
 9/14 anonim válasza:
Hát az első az tényleg elég nyomorult, jó hogy megszabadultál tőle. És a második az mikor és mivel hagyott cserben?
jan. 28. 14:26
 10/14 A kérdező kommentje:
Egy hónapja kb, volt egy nézeteltérés, vitának nem nevezném, ő szakította meg a kapcsolatot, hiába mondtam, hogy beszéljük meg, erre nem volt hajlandó.
jan. 28. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!