Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki nyitott lenne barátkozá...

Valaki nyitott lenne barátkozásra velem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Budapesti 20 éves fiú vagyok. Nem vagyok depressziós, viszont eléggé el vagyok keseredve, nehéz gyerekkorom volt egészen addig amíg nem töltöttem be a 18-at, így, hogyismondjam, szelíd vagyok, de egyben lelkibajos is. 😂

Egy olyan havert/barátot keresek, aki megért, tudom nehéz, hiszen nem érthetünk meg mindenkit, de például nem vicceskedik random velem, hogy ilyen hülye, olyan hülye, mert magamra veszem. Nem vagyok sértődékeny típus, tehát random nem durcizok be, viszont ezt a vicceskedő csesztetést például nem szeretem.

Én az elmúlt barátságoknál ott buktam el, hogy nagyon odaadó, önfeláldozó figyelmes ember voltam, hiszen ha kapok egy kis figyelmet, vagy szeretetet, arra nagyon ugrok, tehát én egy nagyon jó barátnak gondolom magam. Ott buktam el sajnos, hogy amikor az illető talált más barátot, vagy neki már nem volt kényelmes, amikor nekem nehezebb korszakom volt, és nem tudtam segíteni akkor ignoráltak. Sajnos az ignorálást nagyon durván magamra veszem. A pszichológusom kimondta, hogy nem menthettem meg a világot, ha közben engem senki se ment meg. Igaza van valahol. Nyilván nem várom el senkitől, az én dolgom saját magamat megmenteni, de például amikor ZH tanulás helyett a kamu barátot támogattam lelkileg, közben ő hátbaszúrt, az nem egy jó opció.

Azért írom le ezt, mert csalódott vagyok, szomorú, és nagyon magányos tulajdonképpen senkivel se beszélek egy nap, és nagyon örülnék és becsülnék egy olyan személyt, aki velem személyesen el lenne itt Budapesten, de nyilván elfogadom, ha nem vagyok valakinek szimpatikus, nem vagyunk egyformák.

Köszönöm, hogy elolvastad!



jan. 28. 01:17
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szia! Ha szeretnél, nyugodtan írhatsz nekem. Persze, ha ezek nem zavarnok, hogy 17/F vagyok és nem pesti. De szívesen haverkodnék veled.
jan. 28. 15:54
 12/14 A kérdező kommentje:
Írtam, nem vesztek semmit.
jan. 28. 16:03
 13/14 anonim válasza:
Szia tudom h már későn írok nekem lenne kedvem ismerkedni:)
jan. 29. 17:20
 14/14 anonim válasza:

Szia!

Biztosan nem az én korosztályomban keresel barátot, de ha szükséged van rá, hogy meghallgassalak és kicsit pozitívabb életszemlélettel segítselek, akkor írj nyugodtan. Van egy fiam, tőled nem sokkal fiatalabb és nagyon jó a kapcsolatom vele.

jan. 29. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!