Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nagyon magányos vagyok,...

Nagyon magányos vagyok, szeretnék legalább olyan valakit, akivel jól tudom magam érezni. (?) 19/F

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Bemutatkozásként annyit szeretnék írni magamról, hogy nincs senkim, egyetemista vagyok, budapesti vagyok. Depresszív gondolkodásom van, nem vagyok bulizós fajta, de humoros vagyok. Egyetlen egy barátom sincs sajnos, utoljára személyesen rendesen beszélgetni december közepén volt egy volt haverral, akit sajnos elnyelte a föld. Nagyon magányos vagyok, őszintén eléggé elkeseredett, így légyszives csak olyanok írjanak, akik komolyan is gondolják. Nekem annyi igényem lenne, hogy Budapesten legyél, vagy nem tudom, igényelném a találkozásokat.

Nem energiavámpír vagyok, pont nem olyant keresek aki ilyen magánpszichológusom lenne, hanem pont olyant, akivel jól érezném magam, vagyis értitek szerintem.

Nagyon tömegközlekedés imádó vagyok (vasút), szóval aki ebben érdekelt írhat, ezzel kapcsolatban biztosan tudnánk beszelgetni.

Köszi ha elolvastad.



febr. 12. 17:33
 1/3 anonim válasza:

Nagy hobbim a közlekedés, a vasút, a városi vasutak.Dolgoztam is ebben,vezettem sokáig :)

Budapesti is vagyok, egyetemet is végeztem.Csak sajnos korban nem illenék Hozzád.

Pedig nekem sincs barátom, eltűntek szépen...

febr. 12. 18:08
 2/3 anonim válasza:
Szia! Ugyan nem vagyok egy tömegközlekedés fan, de szívesen megismernélek, biztos találnánk közös témát.
febr. 12. 19:18
 3/3 anonim válasza:
Szia! Ha még esetleg aktuális neked, akkor írj nyugodtan!
febr. 17. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!