Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon mélyen szeretethiányos...

Nagyon mélyen szeretethiányos vagyok és összetört , illetve magányos is, mit tehetnék hogy legalább enyhíthessem ezt?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon hosszú és mély dolog de ami így végleg tönkretett az az volt amikor nagyjából másfél éve beleszerettem egy olyan valakibe akibe egyáltalán nem kellett volna . Előtte viszonylag jól menő életem volt , csomó program sok barát stb... mára már szó szoros értelmében vissza sírom az akkori barátaimat de főleg a legjobb barátomat aki már sosem lesz pótolható... (ez is egy nagyon fájó pont).már akkor is szeretethiányos voltam és ez annak köszönhető hogy mindig "rossz lóra tettem" a szerelemben. igazából még sose volt párkapcsolatom ami validnak számított volna 19 évem alatt ,mindig naivan mentem mindenki után azt remélve hogy boldogok lehetünk , de végül mindenki össze tört. és ebben a bosszantó hogy egyáltalán nem vagyok csúnya és a személyiségem is jó illetve legtöbb ember szerint humoros is. sajnos ebbe a másfél éves dologba belebetegedtem és már tényleg eléggé az alját súrolom annak amennyire le lehet csúszni egy ilyenbe (már csak kinézetileg és külvilág felé mutatott személyiségem alapján nem vagyok rottyon). nagyon rossz érzés az hogy (nevezzük exnek) ez az exem bántó és méltóságomban megalázó dolgokat mond illetve híresztel rólam , hogy én milyen egy szar vagyok , illetve olyan dolgokat amiket inkább le se írok (ha én hallanám vkiről én is elitélném) és nekem ez rettenetesen fáj mivel még mindig szeretem akár milyen ember is , illetve rettentően megalázva is érzem magam. őszintén , az életét is tönkre akartam tenni , mivel ő minden túlzás nélkűl az enyémet alaposan kicsinálta . minden elkötelezettségem megvolt és mindent megtettem hogy véghez vigyem de egyrészről mérhetetlen gyűlöletteli , másrészről meg fájdalmas volt mivel szeretem így ez is rettentően felemésztett és megbetegített lelkileg , ezután felhagytam ezzel a tervemmel. illetve ami még másik nagyon fájdalmas hogy miután felkerestem egy baratomon keresztül nemrég , lebetegezett ami tényleg egyáltalán nem igaz mivel járok pszichológushoz pont emiatt, és ő is mondta hogy már rég megállapította volna!


Bocsánat ha túl hosszú lett viszont nagyon nehéz és szerettem volna ha minél inkább átjön ennek a súlyossága.



2022. máj. 8. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki kellene zárnod az életedből teljesen ezt az embert.
2022. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van előttem szólónak, az életedből teljesen ki kellene zárni és nem bosszút forralni, se szeretettel gondolni rá, megpróbálni ignorálni.

Ha ismerősöd a közösségi oldalon, ne legyen ismerősöd, ne kövesd, ne foglalkozz azzal: mit csinál/nem csinál, mit mond.

2022. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Járj lányok vagy fiúk társaságába, akik a csevegésükkel leterelik a figyelmed róla, legalább addig, amíg csevegtek.
2022. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pszochoterápia tenne jót. Segítene ezt feldolgozni és abban is, hogy máskor megfelelő párt találj.
2022. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!