Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki 26 évesen teljesen...

Ha valaki 26 évesen teljesen magányos, érthető hogy igényli, hogy napi szinten bemászkáljon a városba, hogy legalább ott az utcán emberek között legyen?

Figyelt kérdés
És ne egész nap otthon a négy fal között egyedül. Vagy furcsa, hogy ennyire emberek között akar lenni?
2022. jan. 24. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Érthető, emberek közelségére vágysz. Ülj be kávézni, shoppingolj, én egyedül még moziba is szoktam menni.
2022. jan. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Számomra nem érthető, hiszen ettől csak még magányosan lesz. Kapcsolatokat kellene kialakitania, nem csak lezengeni. Munka, tanulás, valami hobbi és máris emberek között van, akikkel kapcsolatot teremthet.
2022. jan. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Folgozni tanulni es emberek kozott lesz.
2022. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy miért kell lepontozni, hogy dolgozzàl vagy tanulj valamit? Esetleg valami hobby?
2022. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Hat ha haverkodsz meg csajozgatsz is akkor van ertelme. Ha csak egyedul csaszkalsz meg ucsorogsz akk nemsok. Suliba meg meloba nem tudsz haverkodni? Vagy vmi edzesen, kepzesen?
2022. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Tényleg, miért kell lepontozni?
2022. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert gondolom nem pàtyolgatjuk, hogy üldögéljen és sirdogàljon mert egyedül van.
2022. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%

Érthető! De ennél még tovább kell lépni. Találni egy közösséget, ahol figyelnek rád. Sport, kertészet, stb. Sok minden érdekli az embereket. Én zoomon egy Bibliát olvasó emberek között vagyok egy héten kétszer!

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."

2022. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le nem csak a kérdező pontozhat
2022. jan. 24. 11:19
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Vigyázz minden vallási közösséggel…


[link]


Hallgasd ezt meg. Ezt egy volt gyulekezeti tag mondta,h hogy tettek tonkre az eletet. Hogy huztak le anyagilag stb.


Normalis sportegyesulethez csatlakozz inkabb,ott nem rabolnak ki.

2022. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!