Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szociális önfejlesztésben...

Szociális önfejlesztésben lenne valaki a társam?

Figyelt kérdés

Szeretnék fejlődni a kommunikációban. Eléggé zárkózott, szociálisan szorongó srác vagyok. Elkezdtem dolgozni azon, hogy nyitottabb legyek. Megszólítok random embereket az utcán, beszélgetek velük stb.


Társat keresek ehhez a "hobbihoz".

Ha van kedved velem bővíteni a komfortzónádat, tapasztalatot szerezni, kihívásokat keresni, akkor írj.


Budapest környéke 21/F



márc. 7. 23:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10 nem egészen, ha pua wing akarsz lenni keress mást
ápr. 19. 02:07
 12/16 Musztafa Kebab válasza:
Pedig a puák szoktak idegeneket ismerkedési céllal leszólítani az utcán. Normális emberek ezt nem így intézik.
ápr. 20. 23:37
 13/16 A kérdező kommentje:
Ez esetben nem értem az érdeklődésed xd
ápr. 21. 05:02
 14/16 Musztafa Kebab válasza:
Te érdeklődsz, neked nincsenek barátaid, te akarsz idegen embereket leszóligatni az utcán, akik nem kíváncsiak Egyébként múltkor láttam egy hozzád hasonló figurát ingyen ölelés táblával a nyakában, nem volt nagy a tolongás:)
ápr. 21. 09:43
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az észrevételed. A kiírás továbbra is nyitott
ápr. 21. 17:24
 16/16 anonim válasza:
Kebab, nem írta hogy csajokat szólogat, hanem hogy kommunikál nemtől függetlenül ahogy adódik. A ruha és megjelenés is számít, ha stílusos, könnyebben lehet beszélgetni.
tegnapelőtt 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!