Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek milyen pótléka van a...

Kinek milyen pótléka van a szociális élet hiányára? Mennyire vált be?

Figyelt kérdés
Nekem sokáig ez az oldal volt az, de 1-2 éve süllyed a színvonal. Egyre kevesebb értelmes ember, egyre több troll. A való életben nem tudok mit kezdeni az emberi társasággal. Céljaim vannak, amikért egyedül is tudok dolgozni, de egyre gyakrabban támad űr bennem és ez kizökkent. Valódi kapcsolatokra nem vagyok alkalmas, ezt tudom jól. A változásra tett kísérleteim csúfos kudarchoz vezettek. Nem volna baj, vannak más dolgok, amikben jó vagyok, de mégis bezavar ez az érzés, hogy egyedül vagyok. Már nem tudom fórumokkal, meg ilyesmikkel elterelni a figyelmemet. Sportolok, olvasok, de így is magányos vagyok. Ha elérnéma céljaimat, boldog lennék, de a magány lelassít. Van ötlet, hogy hogy lehet ezt tünetileg kezeni?

2021. dec. 18. 17:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2021. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
25 éves fiú
2021. dec. 18. 17:45
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha lány lettél volna, valószínűleg most elárasztanának privikkel a magányos fiúcskák...
2021. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy bármivel fogod tudni helyettesíteni az emberi kapcsolatokat. Ahogy azt sem hiszem, hogy reménytelen vagy. Ha nem rendelkezel valami komoly mentális problémával (pl. borderline), akkor nem hiszem hogy reménytelen lennél. ( Nyilván lehet szeretni egy borderline-ost is, meg vannak nekik is kapcsolataik, de nagyon nehéz mellettük. )


Nekem az edzés segít rengeteget, de ahogy írtad sportolsz, szóval feltételezem, hogy neked nem ad (vagy már nem ad) annyit ez, mint nekem. Számomra felemelő érzés, hogy a "fájdalmon" és diszkomforton keresztül nem csak a testem, de a személyiségem is fejlődik.

2021. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#3 Az rajtam nem segítene sajnos. De az sem, ha lányok írnának. Egyszerűen alkalmatlan vagyok arra, hogy emberekhez kapcsolódjak.

#4 Tényleg jó dolog az edzés, de az űrt nem tudja kitölteni bennem. Nem tudom, mi bajom van. Nem arról van szó, hogy nem adnának esélyt nekem az emberek. Én nem tudom, hogyan éljek vele.

2021. dec. 18. 17:52
 6/21 anonim ***** válasza:
20%
Drog...rövid távon azonnal ki rángat ebből, viszont hosszú távon ugyan olyan szar :/.
2021. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
Alkalmi szex sokat segít nekem.
2021. dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Olvasás, nyelvtanulás, különféle programozási algoritmusokon való gondolkodás. Úgy érzem egyiket se tudom élvezni, mert mindegyik egyfajta "menekülés a valóság elől" vagy nem is tudom hogyan fogalmazzak.

Társaságban sose tudtam igazán boldogulni, kettesben valakivel nagyon jól el tudok lenni ha van közös érdeklődés, vagy bármi.

2021. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#8 Velem is ez van, hogy bármilyen jó dologba fektetem az energiáimat, nem menekülök az üresség elől.
2021. dec. 18. 18:18
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sport segít sokat, de az űrt természetesen nem tölti be. Sportolás közben érzem, hogy teszek az egészségemért, és boldogsághormon is szabadul fel a mozgás hatására. Ezek jó dolgok, viszont hiányzik, hogy nem tudom megbeszélni valakivel a dolgaimat.
2021. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!