Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden téren csak pofonokat...

Minden téren csak pofonokat kapok, mélyponton vagyok úgy érzem. Mi segíthetne?

Figyelt kérdés

A munkában és a sportban is balszerencsés vagyok, azt tapasztalom, hogy mindig jobbak nálam mások. A magánéletben pedig hónapok óta sikertelen vagyok a nőknél, elutasítást, érdektelenséget tapasztalok, nem akarnak velem beszélgetni sem, de még a barátok is mintha távolodnának. Egyszerűen nem sikerül semmi. Néha úgy érzem el akarok menni, magam mögött hagyni mindent. Mi segítene? Alig van reggel kedvem felkelni, nem látom értelmét a szélmalomharcnak, elkeseredtem.


30F



nov. 20. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Válts gondolkodásmódot.

Saját példám, anyukám egy csütörtöki napon halt meg. Elkezdtem utálni a csütörtököt. És láss csodát, minden rossz pontosan csütörtökön történt. Véletlen? Nem. Ez a vonzás törvénye. Az valósul meg, amire fókuszálsz. Elkezdtem nem utálni a csütörtököt, és megszüntek a peches csütörtökök.


A másikkal pedig ne foglalkozz. Mindig lesz tőled sokkal jobb, de sokkal gyengébb is. Csak magaddal foglalkozz. A saját fejlődésed legyen az iránymutató.

nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt az idő szabira menni, valóban elmenni, lassulni, csendesedni - aztán kinézni valami jó kis önismereti csoportot vagy ilyesmit.
nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a barátokkal, ne hívd őket, egy idő után akinek hiányzol, majd jelentkezik. Az pedig semmit nem jelent, hogy több hónapja nem találsz párt, mert én több száz embert (!) néztem meg hirdetésen keresztül, mire egyet találtam, és ez több évig tartott. Csinálj egyedül programokat, egy uszodába, egy konditerembe el lehet menni nyugodtan egyedül is, olvasni is lehet egyedül.
nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csináld azt amit szeretsz!

Most irhatnek nagy dolgokat errol de nem teszem! Mert tényleg!

Én is igy vagyok vele és miután imádtam énekelni ez segített! Te is kipróbálhatnád

nov. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!