Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mesélnétek magatokról?

Mesélnétek magatokról?

Figyelt kérdés
Aki szimpatikus annak írni fogok! :)

2020. jún. 15. 11:21
 1/8 anonim válasza:
Hát először is fiú vagy lány vagy?
2020. jún. 15. 11:30
 2/8 anonim válasza:
Programozó vagyok, jelenleg munkát keresek. Budapest mellett egy nagyobb városban élek. Szeretek korcsolyázni, úszni, sétálni akár céltalanul, utazni (ezért nem baj, ha messze laksz, ha eléggé megismertelek elmegyek hozzád). Meg persze szeretek beszélgetni emberekkel. Nekem nem számít a nemed és a korod.
2020. jún. 15. 11:36
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 23/F
2020. jún. 15. 11:40
 4/8 anonim válasza:
40-es rocker vagyok, de a hajam sajnos már eléggé megritkult. Szeretek motorozni, és kedvelem a bőr cuccokat. A zúzós zenéket szeretem.
2020. jún. 15. 13:20
 5/8 anonim válasza:
Kívül-belül szépnek tartom magam és rohadtul egyedül vagyok.
2020. jún. 15. 20:25
 6/8 anonim válasza:

Pár hete jelentkeztem egy versíró versenyre, és továbbjutottam a második körbe, pedig az igazat megvallva semmit nem tudok a rímkeresésen kívül. Rendszeresen felhúzom magam az elcseszett pontozási rendszeren, mert van vagy három zsűri és minden verset csak egyikük néz meg, így lényegében a versek minden harmada más pontozás alapján van értékelve, az egyik zsűri rendszeresen alig von le pontokat, és jó írókat raknak ki a versenyből mert ő elcseszi a dolgot.


Ezen kívül nagyon nincs más az életemben, csak próbálom meghuberálni a versenyt azzal hogy kitalálom, melyik zsűrihez fogok kerülni a következő körben, és hogy neki épp mik az elvárásai. De nagyon közel járok hozzá, hogy egyszerűen közöljem, hogy mennyi baj van mindennel, és hogy nem értem meg miért nem tudnak hetente maximum két órát tölteni egy értékeléssel.


Mellesleg mostanában nagyon sok 23 éves fiút látok errefelé, te vagy mind nem igaz?

18/L

2020. jún. 15. 21:06
 7/8 anonim válasza:

Persze.

[link]


32F

2020. jún. 16. 01:49
 8/8 Legyenszépnapod! válasza:
XD
2020. júl. 6. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!