Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, nudi strandra elkísérn...

Lányok, nudi strandra elkísérnétek egy havert(aki fiú)?

Figyelt kérdés

Mondván, hogy ő még nem volt, és nem akarja hogy szánakozva nézzék a strandon. Tegyük fel ismeritek annyira, hogy tudjátok nem rátok nyomulni akar, és nem is bámészkodni.


Esetlegesen azt is leírhatjátok, hogy mit gondolnátok amikor ezt így feldobja egy pasi.


(Kíváncsi vagyok, hogy az életkorral mennyire változik a mentalitás)



2020. jún. 26. 22:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ilyen barátnő kell nekem is, aki nem féltékenykedik. 20:05-ös, a barátnődnek ezt hogyan honorálod? Miért nem ő megy veled?
2020. jún. 30. 09:21
 12/17 anonim válasza:

Ha a kérdésben kiírt feltételek kivétel nélkül és szigorúan teljesülnek, akkor igen.

Hogy mit gondolnék amikor feldobja, az attól függ mi a véleményem az illető barátról, hogy adja elő, mennyire megbízható, stb.

2020. jún. 30. 10:19
 13/17 anonim válasza:
Mennyünk.
2020. aug. 23. 08:46
 14/17 anonim válasza:
Nagyon meglepődnék a kérésen. Ha csak haver az illető, akkor valószínűleg elutasítanám. Ha régebbről ismert barát, akkor szerintem beleegyeznék, ha tényleg úgy történne ahogy a kérdésben van.
2021. júl. 1. 11:15
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Mondjuk nem vágesz, hogy ez miért igényel mélységes bizalmi viszonyt. Nem kettesben lennétek ott úgysem
2021. júl. 1. 11:24
 16/17 anonim válasza:

Mondjuk én már rég nem lány vagyok, de mivel az életkorral változó mentalitás is érdekel, válaszolok. Én már a hőskorban, a nyolcvanas években is jártam gyerekként a családommal ilyen helyekre, felnőttként sem jelent problémát. Mivel a barátaim ezt tudják rólam, észszerűnek tűnne, ha hozzám fordulnának nemtől függetlenül, hiszen nekem van benne tapasztalatom. Emiatt hátsó szándék fel sem vetődne benne, na meg persze ötven felé már nem játszmáznak így az emberek, a barátaim meg évtizedek óta a barátaim, aligha ilyen trükkösen kattannának be hirtelen.


Viszont a posztod több kérdést is felvet:

- Mégis, miért néznének rá szánakozva, ha nincs vele egy ellenkező nemű?

- Miért nem jó egyedül menni, vagy egy azonos nemű baráttal?

- Ha nem nyomulni akar és nem bámészkodni, akkor miért van szüksége gardedámra?

- Mi takar az, hogy "haver"?

Ezek nem tiszták nekem.

2021. júl. 1. 12:17
 17/17 anonim válasza:
Szerintem egyértelműen lehetséges a barátság egy fiú és egy lány között is, de én nudista strandra nem szeretnék menni. Nekem ez nem férne bele, ezért elutasítanám.
2022. jún. 24. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!