Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Online társkeresőn megismerked...

Online társkeresőn megismerkedtem valakivel aki átvert, és kiderült róla hogy bolond, továbbá Házas, most mit tegyek? Már zaklat!

Figyelt kérdés

Online társkeresőn megismerkedtem valakivel. Bemutatkozása alapján egyedülálló, gyermektelen, egyedül él azt írta és mondta.

Sorra derültek ki a hazugságok róla, kiderült házas, gyerekei vannak, és természetesen nem egyedül él mint kiderült utóbb. Átvert. Én próbáltam szépen ezekután leépíteni őt, de sajnos nem megy. Már ott tartunk hogy zaklat. És egy elmebeteg szeméj aki mindennek lehordja a feleségét nekem stb...

Azthiszem már megtalálta a címem is, mert hirtelen kirúgtak az albérletből minden ok nélkül ahol évek óta lakom. Mivel azzal próbál imponáli nekem hogy neki rengeteg pénze van és kapcsolatai, vezető beosztású gondolom megvette a házat amiben élek. Ez egy bolond. Olyanokat kérdez milyen érzés sz*arni, és mikor szoktam menni? Elmebeteg ember. Mit tegyek?


2020. máj. 2. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
98%
Rendőrségi feljelentés?
2020. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
53%
NE KEZDEMÉNYEZZ VELE KOMMUIKÁCIÓT.
2020. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
34%

Hany ilyen van?

Mer gondolom, ez nem Laci

2020. máj. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
84%
Letiltani mindenhonnan, Telefon számotokra cserélni, új albérlet címet nem negadni. Ennyi.
2020. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 A kérdező kommentje:
Nagyon is létező személy hidd el. Egész éjjel jönnek az "elmebeteg" üzenetek tőle már a netet is ki fogom kapcsolni.
2020. máj. 3. 00:02
 6/79 anonim ***** válasza:
92%

Tiltsd le.

Ha úgy is zaklat, akkor irány a rendőrség.

2020. máj. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
94%
Nem a netet kell kikapcsolni, hanem őt letiltani.
2020. máj. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:

Ilyent még életemben nem láttam soha. Ez tényleg nem normális.

Azthiszem, attól tartok azzal nem ér véget a történet, még idegesebb lesz ha tiltom. Ezért nem mertem eddig tiltani.

2020. máj. 3. 00:08
 9/79 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem mész a rendőrségre? Gyűjts össze minden üzenetet amit írt neked és jelentsd fel zaklatásért.
2020. máj. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 A kérdező kommentje:

Csináltam mindenről képernyőmentést

(Screenshot). Vannak bizonyítékaim.

2020. máj. 3. 00:24
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!