Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Akik itt megismerkedtek és...

Akik itt megismerkedtek és eljutottak a találkozóig azok milyen kategóriában és milyen okból találkoztak?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 20:35
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

10. Teljesen igazad van, erre én is gondoltam már, de azóta így nem írtam senkire. Pedig nem vagyok tolakodó, nem akarom a farkamat mutogatni, ismerkedni szeretnék, beszélgetni, ha valami több kialakul, az csak ráadás számomra.

Mindig írok, kérdezek, kifejtem a dolgokat, kommunikatív vagyok, aztán semmi.

2020. okt. 6. 22:35
 12/21 anonim válasza:

Sajnálom, de ne add fel, bármikor összejöhet! Sok férfi mondta már nekem itt hogy nagyon nehéz olyan nőt találni aki nyitott az ismerkedésre.

De vannak azért itt olyan nők akik tényleg kapcsolatot szeretnének, én is ilyen voltam. Nekünk nőknek meg az a nehéz hogy sokan át akarnak verni minket, szédítenek aztán kiderül hogy házasok. Ebből volt a legtöbb. Csak annyiban könnyebb hogy nagyobb a választék.

Én is rengeteg férfival beszélgettem itt, a legtöbb zsákutca volt, de végül találtam olyat akivel pont megfeleltünk egymásnak. Nehéz, de nem lehetetlen.

2020. okt. 6. 22:43
 13/21 anonim válasza:

Orulok a sikerednek! :) Mondjuk én egyszer szert tettem egy számomra nagyon értékes lányra, akivel azota is barátok vagyunk, ugyhogy van jo példám nekem is. :)

Nem ragaszkodom a gyakoris ismerkedéshez, egyszerűen csak szeretnék beszélgetni valahol, valakivel.

2020. okt. 6. 22:50
 14/21 anonim válasza:

Barátkozás miatt találkoztam innen, 3 eltérő emberrel.

Az első egy jófej fiatal srác, azóta is összejárunk, beülünk valahova beszélgetni pár hetente, jó társaság.

A második is fiú volt, Ő élőben teljesen más volt, mint írásban. Írásban jobban megtaláltuk a közös hangot. Az első tali után nem erőltettem az ismerkedés fenntartását, de Ő még ír néha nekem, és akkor válaszolok persze.

A harmadik a legjobb, sokmindenben hasonlítunk, nagyon jófej, vicces, udvarias, vele is elmegyünk ide-oda időnként.

2020. okt. 6. 22:56
 15/21 anonim válasza:
Örülök hogy neked is van pozitív élményed. Ha egyszer találtál olyat online aki fontos lett, akkor többször is működni fog :)
2020. okt. 6. 22:57
 16/21 anonim válasza:
Köszi :).
2020. okt. 6. 23:01
 17/21 anonim válasza:
Ilyen hülyeséget hogy majd pont itt feleltek meg egymásnak... Max. alkalmira! A csávókádnak meg nem volt másnál esélye, ezért megtartott hogy legyen hova tennie...
2020. okt. 6. 23:07
 18/21 anonim válasza:

Pont itt? Akárhol lehet ismerkedni, a sarki kisboltban is összefuthat az ember olyannal akivel tökéletesen passzolnak.

A rosszindulatod lepereg rólam mert egyikünket sem ismered, így a találgatásaid nem relevánsok, plusz az élet minket igazolt mert együtt élünk és együtt tervezzük a jövőnket :)

Van esélye másnál is, ezzel nap mint nap szembesülök, de pont én kellek neki, ez van :)

Ne vetítsd ki másokra a saját keserűségedet, mert így nem éred el a célod, csak magadat húzod le. Erre rengeteg energiát elpazarolsz amit pozitív dolgokra is fordíthatnál. Engem abszolút hidegen hagy hogy mit gondolsz, tehát nem tudsz abból táplálkozni hogy ma is sikeresen megbántottál valakit.

Boldog, kiegyensúlyozott ember nem bánt másokat, úgyhogy csak azt tudom neked kívánni hogy te is megtaláld a számításaidat, ha másért nem is, akkor azért hogy ne kötekedj feleslegesen, attól senki nem lesz előrébb.

De a boldog, kiegyensúlyozott ember nem is vesz magára alaptalan, rosszindulatú megjegyzéseket, és én még soha nem voltam olyan boldog mint az utóbbi egy évben, úgyhogy nem zavarnak a szavaid.

2020. okt. 6. 23:26
 19/21 anonim válasza:

Az Emberek és az Ismerkedés kategóriában találkoztam velük, és barátkozás céljából találkoztunk. Az esetek nagy részében jól sült el, és még ma is tartjuk a kapcsolatot :)


26/F

2020. okt. 6. 23:50
 20/21 anonim válasza:
Egyetértek a 11-essel, az itteni nők nagy része a normális férfiakat sem értékeli. Van, akit udvari bolondként kellene szórakoztatni, mert számára annyi a "beszélgetés", hogy jó esetben válaszol a kérdésekre, de ő képtelen kérdezni. Van, aki beszari, még azt sem mondja meg, hogy melyik megyében lakik. Van, akivel kicsit komolyabb szintre jut a dolog, ott vagy a képcsere után szűnik meg a beszélgetés, vagy ott, hogy felvetem a máshol való beszélgetést, netán a találkozást. Mindezt úgy, hogy a legtöbben nyafogtak, hogy irántuk nem érdeklődik senki. Legutóbb egy kedvesnek, normálisnak tűnő lánnyal beszélgettem itt, hosszú leveleket írogattunk egymásnak, ő kérte, hogy menjünk át máshová beszélgetni. Megadtam neki az e-mail címemet és a Fb-omat, erre szó nélkül eltűnt, pedig semmi riasztó sincs sem rajtam, sem a profilomon. Én már nem tudom, mit csinálhatnék másképpen, sosem küldtem képet a farkamról, nem voltam bunkó, próbáltam érdeklődő és nyitott lenni, nem rohantam le senkit. Ez nagyon elkeserítő, lelkileg nagyon fárasztó.
2020. okt. 7. 09:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!