Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék tartalmasabb...

Hogyan tudnék tartalmasabb életet élni?

Figyelt kérdés
Üdvözletem! Egy 25 éves vonat sofőr vagyok. A napjaim úgy telnek, hogy váltott műszakban, nappal és éjszaka 12 órát dolgozok, elméletben 4 hétre előre megvan a beosztásom, de ez közben változik (szinte mindig). De nagyon szeretem a munkám, mondhatni a munkám a hobbim. Az év 365 napjának 80%-át a vasúton töltöm. A magánéletem abból áll, hogy miután végeztem a munkával, felmegyek egy közösségi játékoldalra, amire rajtam kívül egy ember jár, és őt csodálom, bálványozom. Ő egy nagyon megértő és rendes ember, sokszor ezt éreztetem is vele. Rólam még annyit érdemes tudni, hogy az iskolában sokat bántalmaztak, és megjegyzéseket tettek a kinézetemre. Tesi órára soha nem vittem váltóruhát, mindig kiültem és a többieket néztem, ahogy megcsinálják a megadott gyakorlatot, amit én mindig úgy éreztem, hogy soha nem tudnék, nem volt önbizalmam, és megvédeni se tudtam magam. Nem volt gyerekként útmutatásom. Most, hogy már felnőttem, és kicsit magabiztosabb vagyok, ezen az oldalon, amiről beszéltem, azt csinálom, amit velem tettek iskolában. Másokat lekövérezek, és az meg se fordul a fejembe, hogy valami fogyatékosság miatt kövér, nem azért, mert igénytelen és sokat zabál. Megjegyzést teszek emberek kinézetére. Betegnek szokott nevezni ez miatt a barátom, de mindig azzal leplezem ezt, hogy csak viccnek szánom, és nem gondolom komolyan. De valójában igen. Viszont nem tudok mit csinálni. Nem tudok másként viselkedni. És ez a viselkedés már annyira elhatalmasodott rajtam, hogy már nem is emlékszem, milyen voltam ezelőtt. Emberek közé már nem is merek menni. Barátnőm nincsen, azt szoktam hazudni, hogy van, hogy azt higgyék, van magánéletem, hogy boldog vagyok, de valójában üres vagyok és magányos. Ha nem azon az oldalon beszélgetek, akkor a képernyőt nyomkodom, a Windows logot rajta, vagy régi videojátékokkal játszok, mint a Chip & Dale. Úgy érzem, nincs kiút ebből. Már annyira befásultam. És még csak 25 éves vagyok. Mit tehetnék, amivé jobbá tudnám tenni az életem, és a sok negatívumot, amit én magam kreálok, azt eltüntetni?

2020. nov. 13. 11:21
 1/9 anonim válasza:
Szedd össze magad gondolkodj el ha nem akarsz aggastyán lenni idővel...
2020. nov. 13. 11:57
 2/9 anonim válasza:
Úr Isten... vonatsofőr? Egyetlen vasutast se hallottam így beszélni, pláne nem egy mozdonyvezetőt.
2020. nov. 13. 13:08
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy lábfétisem és kakafétisem is van. Utóbbival elég komolyan küzdök. Sokat gondolok a bélsárra, és a netes beszélgetéseimben is sokszor elsütök ilyen fajta poénokat, de gyakran túlzásba viszem ezt, már-már kényszert érzek arra, hogy szófordulatokat képezzek a bélsár szó mindenféle szinonimájával, vagy új szavakat kreálni ebből a szóból, és azt egy értelmes, összetett mondatba illeszteni, ami aztán (számomra) nagyon vicces, és örömet okoz, ha más is annak tartja, ez persze elég ritka.
2020. nov. 13. 13:19
 4/9 anonim válasza:
troll vagy
2020. nov. 13. 17:45
 5/9 anonim válasza:

A kakafétis kár volt..sajna tényleg troll vagy pedig már kezdtelek volna megmenteni. Ezt konstruáld újra, valami klassz sztoriban. A vonatsofőr nem az igazi, szerintem süss a kövi történetben mekis krumplit és,ha mindenképp fétis kell, akkor pl. tök jól hangzik a szomszéd lakások kukkolása ha elfelejtik behùzni a függönyt.

Jó lesz ez csak fuss neki mégegyszer. Jaa!!!! És legyen aranyhalad!!!!

2020. nov. 13. 20:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Bárcsak troll lennék.
2020. nov. 13. 23:24
 7/9 anonim válasza:
2020. nov. 15. 22:34
 8/9 anonim válasza:
Veled véletlenül a szüleid nem úgy voltak születésednél, hogy már a felénél látták, hogy baj van, de a szülész meg úgy volt vele, ha veszett a fejsze, vesszen a nyele is?
2020. nov. 21. 07:49
 9/9 anonim válasza:
Hát, ilyen kórképpel neked már a pszichiáter is csak azt tudná tanácsolni, hogy inkább kifizeti neked a gyalust meg a papot, mert itt a terápiának már hatása nem lesz. :D
2020. dec. 25. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!