Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Babaváró hitel miatt hozzám...

Babaváró hitel miatt hozzám jössz?

Figyelt kérdés
Adott a kérdés. Van ez a babaváró hitel. Rendezett hátterem van. Nincs tartozásom sehova, fiatal 27 éves férfi vagyok. Szeretnék házat vásárolni amit ebből a pénzből egészítenék ki. Elméletben kérdezem, hogy mit gondoltok erről. Eltartanám a jövendőbeli feleségem és gyermekem.Átlagos kinézetű férfi vagyok jelenleg is kapcsolatban, csak a mostani párom fiatal, hogy bele vágjon egy ilyen komoly döntésben. Szerintetek lenne olyan aki ezért hozzám jönne és kiélvezné ennek az előnyeit? A mostani párom inkább a számítógépes világban érzi jól magát (virtuálisan ) és nem látja a jó oldalát ennek a dolognak. Én szeretnék előre lépni az életben, haladni családot alapítani. Sok olyan van, hogy utólag szeretik meg egymást vagy csak élvezik egymás társoságát. Mit gondoltok erről? Nem egy egyszerű kérdés de értelmes válaszokat várok. Itt van egy rendezett fix háttér amiből el tudom tartani a családom a nőnek dolgozni sem kell. Ésszerű megoldás lehet ez az alternatíva ?

2020. nov. 19. 09:54
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:

Te is "csak" 27 éves vagy, ne beszélj úgy, mintha 77 lennél. A te élettapasztalatod is minimális. Különben tudnád, hogy nem "elég" az élettől az, hogy "ellegyél a langyos vízben", főleg párkapcsolat terén nem.

Ha ez a lány nem felel meg neked, keress másikat, ne tartsd el, ez így kb. úgy hangzik, hogy csak annyit jelent az életedben, mint egy dísztárgy a polcon. Keress valaki olyat, aki igazán számít!

2020. nov. 19. 10:27
 12/33 anonim válasza:
Nem ertem miert lett leponotzva a kerdesem, egyszeruen en tényleg nem fogom fel hogy ha valaki babavaro miatt akar házasodni, de azt vallja az asszonyt meg a gyereket teljesen eltartja hogy annak ne kelljen dolgozni mi ertelme van? A babavaro mennyi, kb 10 milka? Annyira nem üzlet, arrol mar nem is beszélve hogy szánalmas ötlet.
2020. nov. 19. 10:32
 13/33 anonim válasza:
12: Megírta a kérdező: "Szeretnék házat vásárolni amit ebből a pénzből egészítenék ki."
2020. nov. 19. 10:34
 14/33 anonim válasza:
Látom..de házasodni a 10 milka miatt, nem eri meg..így( most az érzelmi oldalrol nem irok) .oke hogy kiegészíti de ha el kell tartania + 1 embert meg egy gyerekét nem hiszem hogy jobban jön ki anyagilag.
2020. nov. 19. 10:38
 15/33 anonim válasza:
Ha nem ugyanazt akarjátok a pároddal és láthatóan nem tesz teljesen boldoggá, hiány van az életedben, akkor hagyd el őt és találsz majd mást.
2020. nov. 19. 10:45
 16/33 anonim válasza:

Minden lehetséges pl egy olyan nőnél tudom ezt elképzelni aki szintén szeretne családot, de már abban a korban van, hogy "sietne kell".

De szerintem érdemes lenne továbbra is "normálisan ismerkedni" aztán az elején tisztázni, hogy neked mi a fontos.

2020. nov. 19. 10:48
 17/33 anonim válasza:

"Ésszerű megoldás lehet ez az alternatíva ?"


Tehát a gyakorin bekérdezel egy ilyet, tök ismeretlenül, és várod, hogy tök ismeretlen emberek reagáljanak. Most őszintén, szerinted ez észszerű? Komolyan kérdezem.


De szeretem az abszurd dolgokat. Tegyük fel, hogy jelentkezik 10 hölgy aki lenne a feleséged. Ezután tartasz egy castingot? Sorsolást? Vetélkedőt? Erre már nem tértél ki, és nagyon kíváncsi vagyok, hogyan tovább?

2020. nov. 19. 10:51
 18/33 anonim válasza:
17# sorsolás, vetélkedő...ezen jót nevettem 😆😆
2020. nov. 19. 10:52
 19/33 anonim válasza:
Egy 35 éves kapuzárosos nö talán igent mondana, egyébként hülye ötlet
2020. nov. 19. 10:53
 20/33 anonim válasza:
Garantáltan nem házasodnék senkivel, aki bármilyen pozitív értéknek nevez meg bármilyen hitelt. Az adósság hitel formájában is adósság, ami nem pozitívum párkeresésben.
2020. nov. 19. 10:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!