Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Babaváró hitel miatt hozzám...

Babaváró hitel miatt hozzám jössz?

Figyelt kérdés
Adott a kérdés. Van ez a babaváró hitel. Rendezett hátterem van. Nincs tartozásom sehova, fiatal 27 éves férfi vagyok. Szeretnék házat vásárolni amit ebből a pénzből egészítenék ki. Elméletben kérdezem, hogy mit gondoltok erről. Eltartanám a jövendőbeli feleségem és gyermekem.Átlagos kinézetű férfi vagyok jelenleg is kapcsolatban, csak a mostani párom fiatal, hogy bele vágjon egy ilyen komoly döntésben. Szerintetek lenne olyan aki ezért hozzám jönne és kiélvezné ennek az előnyeit? A mostani párom inkább a számítógépes világban érzi jól magát (virtuálisan ) és nem látja a jó oldalát ennek a dolognak. Én szeretnék előre lépni az életben, haladni családot alapítani. Sok olyan van, hogy utólag szeretik meg egymást vagy csak élvezik egymás társoságát. Mit gondoltok erről? Nem egy egyszerű kérdés de értelmes válaszokat várok. Itt van egy rendezett fix háttér amiből el tudom tartani a családom a nőnek dolgozni sem kell. Ésszerű megoldás lehet ez az alternatíva ?

2020. nov. 19. 09:54
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
Nekem van ismerősöm, aki elég hülye hozzá, és rögtön reprezentál mellé három gyereket is... :S
2020. nov. 19. 11:28
 22/33 anonim válasza:
Miért vagy vele, hogyha amúgy pont nem vele tervezed a jövőd????
2020. nov. 19. 11:43
 23/33 anonim válasza:
Üriteni valszinüleg
2020. nov. 19. 11:55
 24/33 anonim válasza:

Hány éves a barátnőd hogy "túl fiatal" ahhoz hogy ebbe belevágjon? Próbáltál már beszélni arról hogy te ezt szeretnéd?

Egyébként én sem ajánlanám az érdekházasságot mert ha esetleg nem lesztek annyira jóban, akkor az nagy szívás és a gyereknek is rossz lesz :/

2020. nov. 19. 11:56
 25/33 anonim válasza:

Teljesen kizárt. Gyereket és házasságot nem hitel miatt akarok. Főleg nem érdekből. Én nem tudnék valakihez úgy hozzányúlni, hogy közöm nincs hozzá. Eltartani meg főleg nem kell. Nem azért tanultam, hogy valakin élősködjek. Jézusom...

26N

2020. nov. 19. 12:02
 26/33 anonim válasza:
Én
2020. nov. 19. 13:46
 27/33 anonim válasza:
21-es ha a babaváró mellé lett 3 gyerek akkor ingyen kaptak 10 misit... Ennyi csak nem olyan hülye. Semmit nem kell onnantól visszafizetniük.
2020. nov. 19. 13:47
 28/33 A kérdező kommentje:
22 eves a lany.
2020. nov. 19. 14:54
 29/33 anonim válasza:
Én hozzád megyek!
2020. nov. 19. 17:27
 30/33 anonim válasza:
Hogy nézel ki?
2020. nov. 19. 17:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!