Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Babaváró hitel miatt hozzám...

Babaváró hitel miatt hozzám jössz?

Figyelt kérdés
Adott a kérdés. Van ez a babaváró hitel. Rendezett hátterem van. Nincs tartozásom sehova, fiatal 27 éves férfi vagyok. Szeretnék házat vásárolni amit ebből a pénzből egészítenék ki. Elméletben kérdezem, hogy mit gondoltok erről. Eltartanám a jövendőbeli feleségem és gyermekem.Átlagos kinézetű férfi vagyok jelenleg is kapcsolatban, csak a mostani párom fiatal, hogy bele vágjon egy ilyen komoly döntésben. Szerintetek lenne olyan aki ezért hozzám jönne és kiélvezné ennek az előnyeit? A mostani párom inkább a számítógépes világban érzi jól magát (virtuálisan ) és nem látja a jó oldalát ennek a dolognak. Én szeretnék előre lépni az életben, haladni családot alapítani. Sok olyan van, hogy utólag szeretik meg egymást vagy csak élvezik egymás társoságát. Mit gondoltok erről? Nem egy egyszerű kérdés de értelmes válaszokat várok. Itt van egy rendezett fix háttér amiből el tudom tartani a családom a nőnek dolgozni sem kell. Ésszerű megoldás lehet ez az alternatíva ?

2020. nov. 19. 09:54
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
azért egy 22 éves már nem lány és nem is kell eltartani. Hülyére vesz és kihasznál. Menjen el dolgozni, ahelyett h a számítógépet nyomja egész nap. Nekem ilyen lusta nő pénzért se kellene, nemhogy eltartsam.
2020. nov. 20. 00:12
 32/33 anonim válasza:

#27!

addig fizetni kell a havi majdnem 50 ezer törlesztőt amíg nincs 3 gyerek! Az meg nem 3 hónap.. Vagy mit gondoltál amit addig befizettél még azt is viszza adják?? :D

2020. nov. 24. 13:06
 33/33 anonim válasza:
Aztán ha 5 éven belül nem lesz gyerek akkor mennyit is kellene vissza fizetni? 🙄
2020. nov. 24. 13:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!