Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, ma megtanulunk kezdemé...

Lányok, ma megtanulunk kezdeményezni, oké?

Figyelt kérdés

Írni kell nekem üzenetet, csak köszönjetek. Nem fogok válaszolni egyikőtöknek sem, csak hogy szokjátok kicsit, mennyire egyszerű ez, hátha könnyebben megy, ha a kiszemeltre kell írnotok.

Kommentben fogom írni hány bátor lány volt köztetek aki rámköszönt. Sok sikert.


2021. márc. 28. 21:36
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
Emberek.. mi bajotok a kérdésével? Csak arra kért minket hogy küldjünk neki egy szia-t. Ha nem akartok küldeni, akkor ne küldjetek, de minek kell így reagálni rá? :D
2021. márc. 28. 23:20
 12/39 A kérdező kommentje:

#10 kérlek a személyes frusztrációidat önreflexióval kezeld, ne rajtam töltsd ki.

Nem tudok és nem is szeretnék foglalkozni veled most, van jobb dolgom, köszönöm h megérted.

2021. márc. 28. 23:24
 13/39 anonim válasza:

#11 talán a megfogalmazás módja és hogy zsigerből lenézi az összes nőt, hogy "na biztosan egyik sem tud/mer kezdeményezni"


És minek írjon neki bárki is, ha úgysem válaszol?

2021. márc. 28. 23:29
 14/39 anonim válasza:

11 És a többi hozzá hasonló + kérdező!

Mi a bajunk a kérdéssel? " Lányok, ma megtanulunk kezdeményezni, oké?"

Tanuljunk meg? Neked is meg kell tanulnod? Gondolom nem, mert nagyon magasról beszélsz. Aki meg akarja tanulni, az rendes szituációban áll neki, nem egy ilyen faragatlan parasztnál. Itt te vagy az, aki a személyes frusztrációdat kitöltöd, nem a 10. Valószínűleg azt tapasztaltad, hogy nem kezdeményeznek nálad a lányok és azért írtad ki a kérdést. Okos.

2021. márc. 28. 23:31
 15/39 A kérdező kommentje:

Érdekes nézőpont, de nem egyezik az enyémmel.


"csak hogy szokjátok kicsit, mennyire egyszerű ez, hátha könnyebben megy, ha a kiszemeltre kell írnotok"


Inkább segiteni akartam, de csak kiderült rólam h mennyire alja szemét pasi vagyok énis. Na majd túlélem valahogy, addig eszek vmit.

2021. márc. 28. 23:33
 16/39 anonim válasza:

13

Igen.


12

Ha írnék privit, akkor sem érnél rá. Szóval semmi gond.

Ezt hallottad már? "A stílus maga az ember."


"Lányok, ma megtanulunk kezdeményezni, oké?"

Ezt kisgyerekeknek szokták mondani, hogy "ma megtanulunk cipőfűzőt kötni", de még kisgyereknek sem mondom, hogy "oké?".

2021. márc. 28. 23:37
 17/39 anonim válasza:

"csak hogy szokjátok kicsit" ha nem írsz vissza, ennyi erővel a tükörrel is beszélgethetnék, ráadásul ez a lekezelő, "jó kutyus" stílus, és még jutalomfalat sem jár érte. Mit vársz? Te akarsz segíteni bepasizni bárkinek, ha még kommunikálni sem tudsz úgy, hogy az ember ne érezze magát rosszul?

Kérdező, ma megtanulunk udvariasan kommunikálni, oké?

2021. márc. 28. 23:37
 18/39 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla h belenyúltam a kényes pontba. A tükörrel beszélgetés remek ötlet, viccen kivül.
2021. márc. 28. 23:40
 19/39 anonim válasza:

17

"Kérdező, ma megtanulunk udvariasan kommunikálni, oké?"

Na ezen felröhögtem. Bár úgy is lehetne, hogy "Fiúk, ma megtanulunk udvariasan kommunikálni, O_K_É?????"


Nekem ez jutott eszembe:

[link]


Nem szokta a cigány a szántást [munkát]


<ha valaki olyan munkát végez, amelyhez nem szokott hozzá, amelyet soha nem csinált, az nehézséget okoz neki>


Majd belejön a kérdező is.

2021. márc. 28. 23:46
 20/39 A kérdező kommentje:
Egyre jobb :D
2021. márc. 28. 23:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!