Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, ma megtanulunk kezdemé...

Lányok, ma megtanulunk kezdeményezni, oké?

Figyelt kérdés

Írni kell nekem üzenetet, csak köszönjetek. Nem fogok válaszolni egyikőtöknek sem, csak hogy szokjátok kicsit, mennyire egyszerű ez, hátha könnyebben megy, ha a kiszemeltre kell írnotok.

Kommentben fogom írni hány bátor lány volt köztetek aki rámköszönt. Sok sikert.


2021. márc. 28. 21:36
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:

Én bírom. :)


Megkérdezhetem, hogy milyen kényes pontba nyúltál bele?

2021. márc. 28. 23:51
 22/39 A kérdező kommentje:
A kezdeményezés miatti rettegésbe.
2021. márc. 28. 23:57
 23/39 anonim válasza:
17 vagyok. Direkt nem "fiúk"-at írtam, hanem a kérdezőt. Én nem általánosítok.
2021. márc. 29. 00:04
 24/39 anonim válasza:

Gondoltam. :)

De honnan tudod ebből a pár hsz-ból, hogy a nők nem szoktak kezdeményezni?

Tegyük fel, hogy kicsit udvariasabbra sikerül a kérdés kiírása. Gondolod, hogy attól, hogy tét nélkül, egy anonim oldalon valaki annyit ír neked, hogy szia, attól jelentősen növekednek a kezdeményezési képességei? Pontosan akkor van a gond, ha van tétje a kezdeményezésnek, hiszen egyik nő sem hülye, hogy csak úgy próbálkozzon vkinél. (Azt hiszem, rosszindulat nélkül mondhatom, hogy ez inkább jellemző ffiakra.) Mielőtt továbbmegyek, tisztázzuk, hogy milyen kezdeményezésre gondolsz? Itt a gyakorin, az Ismerkedés kategóriában?

2021. márc. 29. 00:05
 25/39 anonim válasza:

23

Ó, értelek! :) Nagyon jól teszed.

2021. márc. 29. 00:06
 26/39 anonim válasza:
Hát te lökött vagy! :D
2021. márc. 29. 00:44
 27/39 anonim válasza:
Kérdező, hogy te mekkora egy...😂😂😂😂
2021. márc. 29. 09:54
 28/39 anonim válasza:

Te jó ég mennyi felháborodott nő van itt, akik a férfiaktól elvárt dolgok töredékét se képesek megtenni maguk


loooooool

2021. márc. 29. 18:09
 29/39 anonim válasza:

Maradok maradi és megvárom amíg a férfi kezdeményez 😉😌

Értem mit akarsz a kérdéssel de egy internetes oldalon mindenki bátor viszont a való életben ez nem ilyen egyszerű már. Főleg a fogalmazással a stílussal van a baj. Nem azzal amit elakarsz érni. De hajrá. Ha tényleg ezt szeretnéd elérni akkor élőben csináld ezt, mert mindig az élőben történő ismerkedéssel vannak a problémák.

2021. márc. 29. 18:11
 30/39 A kérdező kommentje:
Élőben mindenki megtanulja szépen saját maga, vagy lehet szenvedni meg "maradi"nak (=beszarinak) maradni.
2021. márc. 29. 18:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!