Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, ma megtanulunk kezdemé...

Lányok, ma megtanulunk kezdeményezni, oké?

Figyelt kérdés

Írni kell nekem üzenetet, csak köszönjetek. Nem fogok válaszolni egyikőtöknek sem, csak hogy szokjátok kicsit, mennyire egyszerű ez, hátha könnyebben megy, ha a kiszemeltre kell írnotok.

Kommentben fogom írni hány bátor lány volt köztetek aki rámköszönt. Sok sikert.


2021. márc. 28. 21:36
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
Hányan írtak privit?
2021. márc. 29. 18:30
 32/39 anonim válasza:
Milyen kezdeményezésre gondolsz? Itt a gyakorin, az Ismerkedés kategóriában?
2021. márc. 29. 18:32
 33/39 anonim válasza:

Okkal nem kezdeményezek férfiaknál pontosan az olyan pökhendi, egoista, magát nagyra tartó és nőket lenéző idiotak miatt mint te,, kedves''kérdező.

Nézz magadba mélyen. 😅 De legalább kihoztam belőled a sz.r lelked.

2021. márc. 29. 18:32
 34/39 A kérdező kommentje:

Egy nagyon aranyos lány írt, aki érdekes mód nem sértődött meg, sőt :D

Van akinek tetszik a szar lelkem, nem mintha bármelyikőtök károgása is izgatna :D nálatok is igaz ám, hogy a stílus maga az ember. Hupsz :)

2021. márc. 29. 18:36
 35/39 anonim válasza:

Pont nem érdekel más véleménye :)

Kettőnk között az a különbség, hogy nekem is meg van a saját magam igaza. És neked is. De én legalább nem erőltetem rá másokra, hogy mi lenne az én saját igazam szerint a helyes) . Mindenki döntse el maga ki akar kezdeményezni, és ki az aki nem. Ez nem tanítás, ha nem tudod azt hogyan is kell jól csinálni

főleg nem ismerkedést lehetetlen tanítani interneten...

2021. márc. 29. 18:40
 36/39 anonim válasza:
Hoppszi, mégis válaszoltál? De hát azt írtad, hogy nem fogsz válaszolni. :( Szerencsés lány.
2021. márc. 29. 18:42
 37/39 A kérdező kommentje:
Ezvan :/
2021. márc. 29. 18:45
 38/39 anonim válasza:
#36 Úgy tűnik profi kezdeményező vagyok :D Pedig amúgy tényleg nem számítottam válaszra..
2021. márc. 29. 19:58
 39/39 A kérdező kommentje:
Ilyen nyitással ne lepődj meg ha választ kapsz mégis :D
2021. márc. 29. 20:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!