Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért nem tud az interneten...

Miért nem tud az interneten ismerkedni a fiatal lányok nagyrésze?

Figyelt kérdés

Szögezzük le, hogy amikor nálam ismerkedésre került sor, akkor mindig totál normálisan álltam a dolgokhoz hozzá, kedves, érdeklődő és figyelmes voltam mindig is, nem kértem meztelen képet az illetőtől, se pervrz, se bunkó nem voltam, amikor ismerkedésre jutott sor.


De most jön a bökkenő. Az esetek túlnyomó többségében, főleg mostanában, az elmúlt hónapokban többször is volt olyan, hogy egy vita miatt ez az egész abbamaradt. Igazából mindig az én részemről indult ez, lehet, hogy kicsit nyomulós is voltam, de amikor szinte mindig én hoztam fel valami témát, a lány meg csak elvétve, meg amikor egy olyan nap után, amikor látszólag tök jól elbeszélgettünk, másnap mégcsak egy üzenetet sem dob az illető, csak miután én írok rá, akkor írja le, hogy mi az ábra, de a kedvencem, amikor látszólag semmi érdeklődés nincs benne felém, és csak én faggatom, és akkor is csak tőszavakban válaszolgat, majd mikor megkérdezem, hogy mi a baj, akkor írja csak le, hogy ja bocsi, amúgy rohadtul nem érdekelsz, és emiatt elkezdünk vitázni, hogy hogy volt merszem beleszólni a dolgaiba, akkor azért ki tud nyílni az ember kezében a bicska. Ja és van, amikor szintén látszólag tök jól elbeszélgetünk egymással, és semmi előzetes bejelentés nélkül egyszer csak fogja magát, és lelép, ghostingol, rosszabb esetben még le is tilt.

Komolyan, ennyire nem tudnak őszinték lenni a mai világban a lányok? Ha van valami problémájuk felém, azt miért csak akkor nyögik ki, amikor én erre rákérdezek? Ja és sokszor az a kifogásuk, hogy ne zaklass. Akkor kérdezem, ennyire nem tudnak a mai világban a fiatal, 16-20 éves lányok ismerkedni, elhagyták a gerincüket és nem merik egyenesen elmondani a véleményüket, hogy akarnak e ismerkedni, vagy inkább hagyjuk abba? Hol van ilyenkor a gerinc?


Lehet, hogy ez így későn este kicsit összevisszának tűnik, de megvan rá bőven az okom, hogy miért írom ki ezt a kérdést, én már tényleg kétségbe vagyok esve.


Tudom, hosszú lett talán, de örülök, ha sikerült elolvasnod.



2021. ápr. 19. 23:43
1 2
 11/20 anonim válasza:
6os, 9nek bejösz, bár kitudja mit fokszol még kihozni belőle
2021. ápr. 20. 07:40
 12/20 anonim válasza:
De hát megírta, hogy nem érdekled. Őszinte volt. Mi a probléma?
2021. ápr. 20. 09:32
 13/20 anonim válasza:
Valszeg anotalkon jól elbeszélgettetek aztán meglátta a rusnya pofád instán és el is ment a kedve, hogy tovább ismerkedjen. A lányokat meg úgy nevelik, hogy diplomatikusak legyünk, soha se bántsuk meg szegény fiúkák lelki világát. Boys will be boys.🥺
2021. ápr. 20. 10:35
 14/20 anonim válasza:
Igen, azt se mondjuk hogy kicsi a himbilimbi. Pedig kicsi! 🙊
2021. ápr. 20. 11:15
 15/20 anonim válasza:
Tanulság, ha a harmadik, de legkésöbb ötödik kérdésre is csak tőszavakban válaszol és egyszer sem kerdez vissza, lépj ki a francba. Magadnak is időt spórolsz meg és nem feszülsz fölöslegesen.
2021. ápr. 20. 13:17
 16/20 A kérdező kommentje:

Megértelek titeket, de engem akkor is aggaszt, hogy ha nem akar velem beszélni tovább, akkor azt miért nem tudja leírni? Nem leszek tőle öngyilkos, ha nem akar tovább beszélgetni, azt is megértem, nem lesz utána belőle probléma.


Szerintem ez még mindig egy kézen fekvőbb megoldás, mint az, hogy suttyomban egyszer csak fogja magát és ghostingol.

2021. ápr. 20. 14:41
 17/20 anonim válasza:

#6 Ezt a dumát, ezen besírtam xD


Egyébként meg mit számít, hogy mért csinálják ezt? Ezt csinálják, és kész. Tanuld meg fogni a jeleket, és ha nem mutat érdeklődést a csajt, hagyd ott.

2021. ápr. 20. 15:23
 18/20 anonim válasza:
Pedig #6-nak teljesen igaza van!
2021. ápr. 20. 18:18
 19/20 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, sok igazság van benne, még ha kicsit cinikus is, akkor is. 😀
2021. ápr. 20. 18:56
 20/20 anonim válasza:

Szerintem ezen ne teperd magad. Igazából aki ennyire nem képes őszinte lenni, és ennyire érdektelen, azt jobb rögtön otthagyni. Ne pazarold az idődet! Akivel majd egy hullámhosszon lesztek, és valóban érdekled, és őszinte, azt rögtön látni fogod, és egész más lesz. Megérzed. Akinél pedig már az elején érzed, hogy nem kerek, azt hagyd, mert felesleges hajtani érte. Hidd el, nem fogsz elszalasztani semmit. :D

Hogy miért nem őszinték, erre nem tudok mit mondani. mert talán maguk sem tudják egészen, mit akarnak és mit csinálnak, csak élnek bele a nagyvilágba. Rámírt egy srác? Jó, visszaírok! El sem gondolkozik rajta, tulajdonképpen miért is írok én vissza neki? Mit akarok tőle? Akarok-e egyáltalán valamit? Szükségem van nekem egy új ismeretségre? És ott van még ugye, az unaloműzés... Aki unatkozik, annak rengeteg ideje van, és bizony nem érdeke megmondani, hogy valójában semmit nem akar tőled, hiszen akkor nem lenne aki lefoglalná.

De ne általánosítsunk. Ott vannak még azok is, akik komolyan gondolják a dolgot, csak épp pár üzenet után érzik, hogy itt bizony nem lesz semmi. Ők is megmondhatnák persze egyenesen, hogy miért nem teszik, azt senki nem tudja.

Pedig:

21/l

2021. ápr. 20. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!