Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy lánnyal a...

Megismerkedtem egy lánnyal a neten, de már nem keres?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval nem rég megismerkedtem egy lánnyal az interneten, nem messze lakunk egymástól, élőben is találkoztunk ami egész jól sikerült, amikor elköszöntünk még ő mondta, hogy nagyon szeretne legközelebb is stb.


A találkozó utáni 1-2 napon még beszéltünk rendesen, aztán egyre kevesebbet írt / írtunk.. mármint én próbáltam keresni, de ő vagy nagyon későn írt csak vissza vagy egyáltalán semmit.


Mondtam neki, hogy ha elfoglalt akkor nem "zavarom", nekem is vannak húzósabb napjaim, szóval megértem.. Ez ment ideig óráig, persze általában csak én kerestem és eljutottam arra a pontra, hogy megmondtam neki, hogy ha nem akar már beszélni vagy nincs kedve ehhez az egészhez, akkor nyugodtan írja le, megértem és nem akkor húzzuk tovább egymás idejét..


"Nem..nem, nem így van", ő szeretne továbbra is stb. Tipikus kifogásokkal jött csak, próbáltam elhinni neki.


Kezdődött minden elölről..


Ne értsetek félre, nem rajta "lógtam", sőt direkt próbáltam hagyni, hogy esetleg ő kezdeményezzen.. de hát..


Miért jó ez valakinek? Nem értem, hogy miért nem tudja megmondani, hogy "hagyjam" és akkor neki és nekem is egyszerűbb lenne minden.. Nem tudom felfogni, hogy miért kell húzni az ember agyát.


Voltatok már hasonló helyzetben?


Átlagos lány, 18 éves, sulizik még.. igazából semmi extra.

Rólam: 4 évvel vagyok idősebb, dolgozom, egész jól keresek, nem nézek ki rosszul.

Nem mondom, hogy mindenem megvan, de azért próbálok mindent elérni, vannak céljaim..


Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2021. jún. 14. 19:02
1 2
 1/11 anonim válasza:

Ő átlagos, te meg nem nézel ki rosszul? Érdekes...

A külső nem minden, talán ő már rájött 😉

2021. jún. 14. 19:12
 2/11 A kérdező kommentje:

Látom megfogtad a lényeget.. :D

Muszáj volt leírnom, mert akár lehetett volna az is, hogy egy 150 kilós bűnronda srác próbál felszedni egy "10/10" kinézetű lányt.

2021. jún. 14. 19:17
 3/11 anonim válasza:
Szerintem ne írj neki te sem, és ha Ő egy hét után sem ír magától akkor hagyd a francba és keress mást. Ha érdekelnéd akkor írna.:)
2021. jún. 14. 19:27
 4/11 anonim válasza:

Mi a kérdés?

Ha érdekelnéd, nem így viselkedne.

Valamiért nem mondja, hogy nem érdekled: nem akar megbántani / gyáva / talonban tart. Ennyi

2021. jún. 14. 19:28
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, ezek nekem is megfordultak a fejemben.. bár még mindig nem értem, hogy miért nem tudja ezt közölni velem. Szerintem így sokkal jobban meg lehet "bántani" valakit. Esetleg volt már valaki hasonló helyzetben, és ha igen akkor mi lett belőle?

2021. jún. 14. 19:32
 6/11 anonim válasza:
Szerintem nem akar megbántani. Ezért mondta, hogy “nem így van” amikor kérdezted, hogy nem akar e veled már beszélni.
2021. jún. 14. 19:35
 7/11 anonim válasza:

Ne kattogj rajta és máris nem leszel "megbántódva". Hagyjad a francba, kezdj el ismerkedni másokkal.


Ha nem pár héten belül akkor ennyi. De az is lehet, hogy pont azzal kelted majd fel az érdeklődését, hogy nem írsz neki. Imádják, ha magasról teszel rájuk.

2021. jún. 15. 01:15
 8/11 anonim válasza:
Ha nem ír pár héten belül*
2021. jún. 15. 01:16
 9/11 anonim válasza:

Engedd el az egészet kérdező, és lépj tovább, ebből már nem lesz semmi olyan, amire te vágysz. Ha érdekelsz valakit, akkor lehet bármennyire elfoglalt, úgy is lesz legalább napi 2 perce, hogy válaszoljon az üzeneteidre, vagy érdeklődjön felőled.

Sok nő úgy gondolja, hogy ez egy kíméletes lerázasi forma. Vagy pedig csak így tolják át rád a felelőséget, hogy te szakítsd meg a kapcsolatot vele.

2021. jún. 15. 15:31
 10/11 anonim válasza:
Egy 18 éves lánynak van 15 másik hódolója online, nem csak veled beszélget, úgy tűnik nem te leszel a befutó.
2021. jún. 15. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!