Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy lánnyal a...

Megismerkedtem egy lánnyal a neten, de már nem keres?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval nem rég megismerkedtem egy lánnyal az interneten, nem messze lakunk egymástól, élőben is találkoztunk ami egész jól sikerült, amikor elköszöntünk még ő mondta, hogy nagyon szeretne legközelebb is stb.


A találkozó utáni 1-2 napon még beszéltünk rendesen, aztán egyre kevesebbet írt / írtunk.. mármint én próbáltam keresni, de ő vagy nagyon későn írt csak vissza vagy egyáltalán semmit.


Mondtam neki, hogy ha elfoglalt akkor nem "zavarom", nekem is vannak húzósabb napjaim, szóval megértem.. Ez ment ideig óráig, persze általában csak én kerestem és eljutottam arra a pontra, hogy megmondtam neki, hogy ha nem akar már beszélni vagy nincs kedve ehhez az egészhez, akkor nyugodtan írja le, megértem és nem akkor húzzuk tovább egymás idejét..


"Nem..nem, nem így van", ő szeretne továbbra is stb. Tipikus kifogásokkal jött csak, próbáltam elhinni neki.


Kezdődött minden elölről..


Ne értsetek félre, nem rajta "lógtam", sőt direkt próbáltam hagyni, hogy esetleg ő kezdeményezzen.. de hát..


Miért jó ez valakinek? Nem értem, hogy miért nem tudja megmondani, hogy "hagyjam" és akkor neki és nekem is egyszerűbb lenne minden.. Nem tudom felfogni, hogy miért kell húzni az ember agyát.


Voltatok már hasonló helyzetben?


Átlagos lány, 18 éves, sulizik még.. igazából semmi extra.

Rólam: 4 évvel vagyok idősebb, dolgozom, egész jól keresek, nem nézek ki rosszul.

Nem mondom, hogy mindenem megvan, de azért próbálok mindent elérni, vannak céljaim..


Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2021. jún. 14. 19:02
1 2
 11/11 anonim válasza:
szerintem is hagyd. ahogy 9-es mondja, általában azért csinálják ezt, mert tisztában vannak azzal, hogy nincs okuk téged lekoptatni(mert tulajdonképpen az nem ok, hogy megunták), így bűntudatuk lenne, ha őszintén elmondanák. helyette inkább bíznak abban, hogy majd magától elkopik a dolog vagy esetleg te fogod türelmetlenül zaklatni, és aztán megteheti azt ürügynek, hogy "túl sok vagy", és már nem is lehet lelkiismeretfurdalása...a legtöbb ember ennyire üres, hogy ilyen dolgokkal meg tudja magát vezetni.
2021. jún. 15. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!