Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Elvesztettük egymást anotalkon...

Elvesztettük egymást anotalkon, magadra ismersz?

Figyelt kérdés
49 éves nőt keresek, AnoTalkon leálltak a szerverek. 30F

2021. aug. 23. 12:37
1 2
 11/20 anonim válasza:
Talkon Anna
2021. aug. 23. 13:31
 12/20 anonim válasza:

Anotalkra járnak 49 éves nők?

Ez fura!


Ha véletlenül ez a kérdés komoly, akkor sajnos el kell hogy keserítselek:

Ő elég nagy valószínűséggel másnak adta ki magát!

2021. aug. 23. 13:45
 13/20 anonim válasza:
Tamásnak?! 🤭
2021. aug. 23. 13:53
 14/20 anonim válasza:

ma 13:45 Képzeld járnak oda idősebbek is.

KÉRDEZŐ: NEM MÓNIKA VOLT?

2021. aug. 23. 13:53
 15/20 anonim válasza:
Járóka Anikó?
2021. aug. 23. 13:55
 16/20 anonim válasza:
Pont itt a Gyakorin olvasgat éppen. Pont ebben a kategóriában. Tuti jelentkezni fog. Kitartás! (Ja, nem!)
2021. aug. 23. 14:07
 17/20 anonim válasza:
Nyilván a saját nevét adta meg egy aninim arctalan oldalon😂 bocsi de ne legyél ennyire naiv! Lehet hogy egy 70es faszival beszélgettél...
2021. aug. 23. 14:29
 18/20 anonim válasza:

Vagy egy 12 éves kissráccal. Van ilyen!

Olyan lebukások vannak valamikor az anotalkon ezzel kapcsolatban, hogy csak fogom a fejem!

2021. aug. 23. 15:35
 19/20 anonim válasza:
Pedig az nagyonis egy jó hely! Igaz sok pedo van fent, meg ha nem tetszik valami, akkor kilépnek az űrbe. De van akinek bejön ez a színvonal! 😂
2021. aug. 23. 15:44
 20/20 anonim válasza:

Háááát, én nem tudom.

Ha azt mondom, hogy havonta egyszer ha felmegyek oda fél órára, akkor sokat mondok, mert a legtöbb esetben nagyon furcsa, és felettébb érdekes emberekkel lehet ott találkozni.

Pl. nem értem, hogy amikor leírom, hogy 19 éves vagyok, és ha ez a beszélgetőpartnernek nem tetszik valamilyen okból kifolyólag, akkor minek nem lehet leírni, hogy "Figyelj, túl idős, vagy túl fiatal vagy az elvárásaimhoz, ezért én most továbblépek". Ehelyett mi történik?

Leírom, hogy jelenleg 19 éves vagyok, és abban a pillanatban meg is szakad a beszélgetés.

Vagy a másik, amikor egy "Szia" után nem ír vissza semmit a beszélgetőpartner, pedig még nem is tud rólam semmit. Lehet, hogy én lennék neki a nagyf@szú herceg fehér lovon, erre nem ír vissza! 😂

De viccet félretéve, ennyi erővel akár magamban is chatelhetnék. Nyithatnék egy sima jegyzettömböt, és írhatnék bele minden félét.

És csak a maradék ember az, akivel tényleg nagyon jól el lehet beszélgetni, akár hetekig, vagy hónapokig.

2017-ben volt egy Enikő nevű lány, akit az Anotalkon ismertem meg, és akivel közel fél évet beszéltünk (Azt hiszem júliustól januárig, vagy augusztustól januárig. Na mindegy, a január az tuti).

Szóval nekem eddig csak egy embert sikerült találnom az Anotalkon, akivel jól el lehetett beszélgetni. Emlékszem, néha esténként több órán keresztül tudtunk csacsogni Messengeres hanghívásban :)

2021. aug. 23. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!