Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni, te...

Tanácsot szeretnék kérni, te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Hétvégén összefutottunk a szüleim barátaival és a fiukkal. Állítólag nagyon bejöttem a srácnak, az anyja elkérte anyámtól a számomat. A srác néhány órával később rámírt, hogy szeretne megismerni. Nem örülök, hogy anyám csak úgy megadta a számomat, de a srácot sem akarom megbántani.
2021. szept. 7. 14:48
 1/8 anonim válasza:
Mondd meg anyádnak, hogy legközelebb ilyet ne.
2021. szept. 7. 15:09
 2/8 anonim válasza:
Anyudnak mond meg, hogy többet soha senkinek ne adja meg a számod majd ha akarod te megadod. A fiúnak meg kedvesen mond meg ha arra kerül a sor, hogy nem az eseted és maximum barátok lehettek. Kedvesen utasitsd vissza és akkor nem fog megbántódni.
2021. szept. 7. 15:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki. Szerinte nincs ebben semmi rossz. A srácot nem szeretném megbántani, mert ő (amennyire ismerem) nagyon rendes. Még nem mertem írni neki, nem tudom mit tegyek.
2021. szept. 7. 15:24
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem jön be
2021. szept. 7. 15:35
 5/8 anonim válasza:
Ha bejön, akkor mi a probléma? Komolyan az agyamra megy, hogy itt mindenki problémát csinál a semmiből. Mi a kérdés? Természetesen randiznék vele, a kérdést se értem!
2021. szept. 7. 15:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék újabb kapcsolatot még, félek egy újabb csalódástól. Tudom, ismerkedni ettől függetlenül még lehet. A srác unokatestvérét 4 éves korom óta ismerem, ő azt mondta, ha jobban megismertem, nagyon szerelmes leszek. Ezt szeretném elkerülni.
2021. szept. 7. 15:51
 7/8 anonim válasza:
Te bolond vagy! Mért kell a szerelmességet elkerülni? Örülj neki! Úgy nem megy a világ előbbre, ha félünk a magunk-se-tudjuk-mitől! Ha bejön a kapcsolat, jó, ha nem jön be, akkor viszlát, majd lesz másik. De bele se kezdeni ...
2021. szept. 7. 17:34
 8/8 anonim válasza:
Rajtad nem lehet segíteni 😅
2021. szept. 7. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!