Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ezt ti soknak éreznétek már?...

Ezt ti soknak éreznétek már? (elsősorban lányok válaszát várom, de természetesen bárkié jöhet. :D)

Figyelt kérdés

Sziasztok. :D

Lassan 2 hete beszélgetek egy lánnyal, már élőben is találkoztunk jópárszor és szinte 100%, hogy nem vagyok közömbös számára.


Minden nap írok neki, beszélgetünk napi szinten. Eddig nem telt el nap, hogy ne érdeklődnék felőle valamilyen formában, mert egyszerűen tényleg érdekel, hogy mi van vele.


Viszont, nem tudom, hogy hol a határ. Mármint, úgy értem, hogy Ti lányok, nem éreznétek soknak, ha egy fiú minden nap rátok írna és hetente 1x-2x találkoznátok(elég könnyen megtudjuk oldani, mert kollégisták vagyunk), ezzel kifejezve azt, hogy számítotok neki? Itt írásnál pl gondolok itt a jóéjt, jóreggelt vagy, milyen napod volt, hogy vagy és különféle "sablon" szövegekre, amikből kialakulnak a beszélgetések napi szinten. Ezeket persze nem muszájból írom, egyszerűen tényleg érdekel ez a lány.


Én vagyok túl fura, hogy ennyire érdeklődök iránta? Mi erről a véleményetek?


U.i.: Természetesen a lány vevő mindig a beszélgetésre/találkozásokra, és nem csak a sablon hogy vagy kérdések mennek felé. Szinte mindenről eltudunk beszélgetni.



2021. szept. 19. 11:14
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyit számít, de már írt egyszer legalább egy jó reggeltet amiből indult beszélgetés..


Nem tudom, lehet igazatok van, de nekem az jön le eddig, hogy érdeklődik irántam és nem vagyok a terhére, mert konkrétan leírtam neki azt, hogyha nem szeretne beszélgeti akkor ne beszélgessünk, ne érezze ezt muszájnak.


Érdekes sztori az biztos..

2021. szept. 19. 12:15
 12/35 anonim válasza:
Akkor teszteld még egy kicsit. Ne írj neki, aztán figyeld, hogy jelentkezik-e.
2021. szept. 19. 12:18
 13/35 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi a válaszokat! :D
2021. szept. 19. 12:22
 14/35 anonim válasza:

Szerintem érdekled a lányt, de hagyd, hogy ez elbizonytalanítson. Jó ötletnek tartom ezt,hogy ne írj neki és akkor kiderül ő képes e rá.

Tudom,hogy ennek nem teljesen így kéne lennie, de alapjáraton a fiúk dolga a kezdeményezés, főleg ismerkedés terén, egyáltalán nincs azzal baj,ha leginkább te keresed, gondolom miután írtál ő is érdeklődik felőled. Én szeretem,ha a hím tag irányít, és van mersze lépni,nem pedig ül és várja,hogy a lány kezdeményezzen. Persze ki kell hogy alakuljon az egyensúly, de ez még nagyon az eleje, semmi okod az aggodalomra.

2021. szept. 19. 12:32
 15/35 A kérdező kommentje:

Persze, miután írok utána megy a beszélgetés.. szinte bármiről. :D


Volt, hogy este 8-tól megállás nélkül hajnal 2-ig beszélgettünk. Ha engem pedig nem érdekel valaki, akkor nemhogy ennyi időt egyhuzamban, de 5 percet sem beszélgetek vele. :D


Köszi a válaszokat, sokat segítettek! :D

2021. szept. 19. 12:39
 16/35 anonim válasza:
#14: Nem arról van szó, hogy azt várnánk, hogy majd a lány kezdeményez. Hanem szükségünk van visszaigazolásra, hogy kölcsönös-e az érdeklődés vagy nem. Ha nem az, akkor nem éri meg vesztegetnünk egymás idejét és jó, ha ez minél hamarabb kiderül.
2021. szept. 19. 12:40
 17/35 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szolókkal. Nekem is volt ilyen, hogy a lány elvárta hogy minden nap én írjak neki. Egyszer vagy kétszer aztán ő is ramírt.

De nem kell minden nap ráírni ugyanúgy sziaaaaa miujsag, milyen napod volt stb.

Egyszerűen csak nem írsz neki vissza az utolsó üzenetére és másnap reggel folytatod az esti temát így soha nem szakad meg a beszélgetés en mindenkivel így írok.

Kellemetlen szerintem minden nap köszönni aztán elköszönni végtelenségig ezt nem kell játszani.

Ha esetleg megszakad a csevegés simán irsz neki valami sztorit vagy küldesz egy random képet arról mit csinálsz aztán folytatódik magától a beszélgetés.

2021. szept. 19. 12:46
 18/35 A kérdező kommentje:
16#: Pontosan. Ezért is kérdeztem erre rá már az első héten, hogy mit gondol erről. Ha nem kölcsönös az érdeklődés akkor felesleges egymás idejét vesztegetnünk, de szerencsére pozitív visszajelzés jött.
2021. szept. 19. 12:48
 19/35 anonim válasza:
#14 vagyok. Dehát adott visszaigazolást nem? Konkrétan megmondta,hogy szívesen beszélget és szimpatikus számára a srác. Plusz szerintem az is elég visszaigazolás,hogy ennyit beszélgetnek,én ha nem akarok irogatni, akkor egyszerűen nem válaszolok. Szerintem a fiúknak magabiztosnak kell lennie (persze nem áttrappolni mások érzésein és csak a sajátjukkal foglalkozni) ilyen téren.
2021. szept. 19. 12:51
 20/35 anonim válasza:
De az, hogy mit mond valaki nem jelent sokat. Egy embert nem a szavai, hanem a tettei alapján ítélnek meg. Mondhat valaki X-et, miközben Y-ra gondol, a kettő között sokszor nincsen átfedés. Persze itt a hajlandóság a beszélgetésre azért valamennyire igazolja azt amit mondott, de sokszor nagy általánosságban nem az ember szava lesz a meghatározó, hanem az ahogyan ténylegesen cselekszik.
2021. szept. 19. 12:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!