Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ezt ti soknak éreznétek már?...

Ezt ti soknak éreznétek már? (elsősorban lányok válaszát várom, de természetesen bárkié jöhet. :D)

Figyelt kérdés

Sziasztok. :D

Lassan 2 hete beszélgetek egy lánnyal, már élőben is találkoztunk jópárszor és szinte 100%, hogy nem vagyok közömbös számára.


Minden nap írok neki, beszélgetünk napi szinten. Eddig nem telt el nap, hogy ne érdeklődnék felőle valamilyen formában, mert egyszerűen tényleg érdekel, hogy mi van vele.


Viszont, nem tudom, hogy hol a határ. Mármint, úgy értem, hogy Ti lányok, nem éreznétek soknak, ha egy fiú minden nap rátok írna és hetente 1x-2x találkoznátok(elég könnyen megtudjuk oldani, mert kollégisták vagyunk), ezzel kifejezve azt, hogy számítotok neki? Itt írásnál pl gondolok itt a jóéjt, jóreggelt vagy, milyen napod volt, hogy vagy és különféle "sablon" szövegekre, amikből kialakulnak a beszélgetések napi szinten. Ezeket persze nem muszájból írom, egyszerűen tényleg érdekel ez a lány.


Én vagyok túl fura, hogy ennyire érdeklődök iránta? Mi erről a véleményetek?


U.i.: Természetesen a lány vevő mindig a beszélgetésre/találkozásokra, és nem csak a sablon hogy vagy kérdések mennek felé. Szinte mindenről eltudunk beszélgetni.



2021. szept. 19. 11:14
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Update:

Még azóta sem írt magától.


El kell engedjem úgy érzem ezt. Ez csak részemről lehet komolyabb, Ő nem keresi a társaságom mmagától. Azt meg ne mondja nekem senki,hogy biztos arra vár, hogy én írjak.. Írtam én már eleget, én már mindent megtettem. Ennél többet nem tudok már.

A nap 24 órájából nem tud annyi időt szánni rám, hogy megkérdezze hogy vagyok :D

2021. szept. 21. 18:50
 32/35 anonim válasza:
Rendben, de ha így érzed ne hagyd csakúgy lezáratlanul,mondd meg neki hogy mit rontott el,legalább építő jelleggel tanácsként.
2021. szept. 21. 19:06
 33/35 A kérdező kommentje:

Persze, nyilván nem tűnök el a semmiből.

Még a mai nap folyamán megbeszélem vele, az a legfairebb.

2021. szept. 21. 19:57
 34/35 anonim válasza:
Tök felesleges ezt megbeszélni vele, ő tudja jól, hogy nem érdekled, nem kell ezt még pluszba megmagyarázni neki.
2021. szept. 21. 22:09
 35/35 anonim válasza:

Miért kell ezt megbeszélni vele. Gondolom, oka van, miért nem ír.

Ne hogy már te magyarázkodj neki. Sztem, ha nem írsz rá,csak örülni fog, hogy nem kell válaszolgatnia.

2021. szept. 22. 13:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!