Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ezt ti soknak éreznétek már?...

Ezt ti soknak éreznétek már? (elsősorban lányok válaszát várom, de természetesen bárkié jöhet. :D)

Figyelt kérdés

Sziasztok. :D

Lassan 2 hete beszélgetek egy lánnyal, már élőben is találkoztunk jópárszor és szinte 100%, hogy nem vagyok közömbös számára.


Minden nap írok neki, beszélgetünk napi szinten. Eddig nem telt el nap, hogy ne érdeklődnék felőle valamilyen formában, mert egyszerűen tényleg érdekel, hogy mi van vele.


Viszont, nem tudom, hogy hol a határ. Mármint, úgy értem, hogy Ti lányok, nem éreznétek soknak, ha egy fiú minden nap rátok írna és hetente 1x-2x találkoznátok(elég könnyen megtudjuk oldani, mert kollégisták vagyunk), ezzel kifejezve azt, hogy számítotok neki? Itt írásnál pl gondolok itt a jóéjt, jóreggelt vagy, milyen napod volt, hogy vagy és különféle "sablon" szövegekre, amikből kialakulnak a beszélgetések napi szinten. Ezeket persze nem muszájból írom, egyszerűen tényleg érdekel ez a lány.


Én vagyok túl fura, hogy ennyire érdeklődök iránta? Mi erről a véleményetek?


U.i.: Természetesen a lány vevő mindig a beszélgetésre/találkozásokra, és nem csak a sablon hogy vagy kérdések mennek felé. Szinte mindenről eltudunk beszélgetni.



2021. szept. 19. 11:14
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Persze, hogy adott visszaigazolást.

Nekem már az is elég visszaigazolás, hogy ennyit beszélgetünk, mert mint mondtam, szerintem ha valaki nem érdeklődik valaki iránt, akkor nem beszélget vele 5-6 órákat egyhuzamban.


Ezt a nem írok neki dolgot megpróbálom, jónak hangzik. Bár kicsit fura lesz egyik napról a másikra nem írni neki, de megpróbálom.

2021. szept. 19. 12:57
 22/35 anonim válasza:

Szerintem inkább tereld a dolgot a személyes kapcsolattartás felé. Sokat jelent persze, hogy írtok egymásnak gyakran, de abból nem jön le a nonverbális kommunikáció. Ha személyesen beszéltek, akkor látod, hogy zavarja-e, hogy közel állsz hozzá, akkor látod, hogy mosolyog-e, hogy épp hogyan gesztikulál.

De ne az legyen, hogy találkoztok beszélgetni, aztán ennyi. Az sose müködik. Legyen valami program, akármi, mondjuk menjetek akár a Mekibe, de simán billiárdozni, kosarazni, moziba (és utána igyatok egy kávét, hogy legyen lehetőség beszélgetni is), vagy ha múzeumba, kiállításra hívod, azzal biztos kitűnsz a tömegből. Vagy együtt tanulni, ha egy évfolyamba jártok.

Szóval ha van valami program, akkor van beszédtéma is. Nem az van, hogy csak ültök csöndben azon gondolkozva, hogy te jó ég, most miről beszélgessünk.

Aztán már jön magától a többi.

2021. szept. 19. 15:06
 23/35 A kérdező kommentje:
Általában mivel a lehetőségek kötöttek így kajálni/sétálni voltunk eddig, de igazad van, lassan már illene elhívnom valami "komolyabb" helyre.
2021. szept. 19. 15:35
 24/35 anonim válasza:
Ha nem lennél közömbös, akkor írna. De biztos élvezi, hogy lementél neki pincsikutyába.
2021. szept. 19. 17:40
 25/35 A kérdező kommentje:
#24: Ezt teljesen kizártnak tekintem, jó emberismerő vagyok és 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem úgy van, ahogyan írtad.
2021. szept. 19. 17:49
 26/35 anonim válasza:
Merész kijelentés, én is jó emberismerő vagyok, és nagyon túltolod. Mondom, pincsikutya.
2021. szept. 19. 17:53
 27/35 A kérdező kommentje:
Hát, a legjobb ebben az, hogy nem tolom túl, egyszerűen csak tényleg ennyire érdekel a lány. :D Már ez is baj?
2021. szept. 19. 18:04
 28/35 anonim válasza:
hany evesek vagytok?
2021. szept. 19. 18:09
 29/35 anonim válasza:
Kedves 26-os,nem azért,de csak jobban ismeri nálad a csajt,mi a nevét sem tudjuk,nem hogy a gondolkodását.
2021. szept. 19. 22:21
 30/35 anonim válasza:
Biztos nem fáradoznek. Rengeteg csaj van aki örömmel ír és érdeklem. A sok lelkes energiám arra szánom, nem olyanra aki leszar.
2021. szept. 21. 03:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!