Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedtek? Kifogytam...

Hogyan ismerkedtek? Kifogytam a barátokból..

Figyelt kérdés

Az életem egy olyan szakaszába érkeztem, amiről azt hittem hogy sosem fog megtörténni. Olyan balszerencsés vagyok az emberi kapcsolatok kialakításában mintha el lennék átkozva. Elvégeztem az egyetemet, és az ismeretségeim lassan elkoptak onnan. Jelenleg levelezőn tanulok, viszont ott (egyenlőre?) zárkózottabbnak tűnnek az emberek. Volt egy baráti csoportom, ami egy csúnya szakítás miatt felbomlott.


Sajnos az sem szól mellettem, hogy eléggé introvertált vagyok. (INTJ) Nem iszok alkoholt, ezért a közös kocsmázások kilőve (kivéve ha másokat nem zavar hogy nem iszok), illetve a hangos fesztivál/disco zenét sem szeretem.


DE


Nagyon szívesen kirándulok, próbálok ki új sportokat, és szeretem a kreatív tevékenységeket. Nem vetem meg a sorozatokat, az animéket és az online számítógépes játékokat sem. Régen pszichológus akartam lenni, szívesen meghallgatom mások történeteit, az érettségis 50 kötelezően ledolgozandó óra alatt ilyen jellegű munkát is végeztem.


Próbálok viszonylag sokrétű, barátságos lenni, de nem vagyok biztos benne hogy ezt a hatást keltem másokban. Mit gondoltok rólam a leírtak alapján, milyen benyomást kelltettem, illetve hogyan oldanátok meg az ismerkedést 0-ból kiindulva?


Köszönöm hogy végig olvastátok. 24F Bp



2021. okt. 30. 13:25
1 2
 11/16 anonim válasza:

Én is INTJ vagyok, mindig igyekszem szorosra fűzni a kapcsolataimat. Jelenleg még az egyetemen tevékenykedem, így magányosnak nem érzem magam, illetve van pár stabil barátságom. De ezek nélkül fogalmam sincs mi lenne velem. Nagyon sokszor erőt veszek magamon és odamegyek emberekhez, akár a buszmegállóban is, vagy beszélgetek a pénztárossal, de ugye ezek sokszor nem túl tartós kapcsolatok.

Neked is csak ezt tudom tanácsolni, hogy legyél nagyon nyitott mindenkire, igyekezz odamenni minél több emberhez (tudom, hogy nehéz, mint írtam én is introvertált vagyok). Viszont lehet fejleszteni, nekem addig a pontig sikerült mostanra, hogy sokan megkérdőjelezik, hogy valóban introvertált vagyok-e :D

Aztán egy kalappal, ha nekem sikerült, neked is menni fog! :)

20L

2021. nov. 1. 15:37
 12/16 anonim válasza:

Szia, kérdező!

A leírtak alapján szimpatikusnak tűnsz.

Én is barátokat, haverokat, ismerősöket keresek.

Egy fiatal szingli férfi vagyok.

Sok a munkám és sokat utazok külföldre.

Mindennek van ára. A jó kereseti lehetőség miatt nincsenek barátok. Akik voltak azok meg irigyek lettek, sajnos. Megváltoztak.

Én inkább nővel beszélgetnék = ismerkednék.

Egyenlőre csak beszélgetni = írni.

Csak azután = később ismerkedni.

(Egy jó hosszú idő után).

Hogyha van kedved beszélgetni akkor most már lehet mesélni!

2021. nov. 2. 00:07
 13/16 anonim válasza:

Enis ilyen vagyok

De mar megszoktam az egyedul létet


38 F

2021. nov. 2. 08:32
 14/16 A kérdező kommentje:

#11 Hűha, ehhez a szokásaimnak a gyökeres megváltoztatása kell. Pl. míg a utazok mindig zenét hallgatok, csak sajnos így nem vagyok megkörnyékezhető. Bár ez szerencsére könnyen orvosolható. Ezt leszámítva szerintem nagyon nyitott vagyok a környezetemre, azonban nagyon nehezen kezdeményezek. Általában minél több közös pontot keresek mielőtt szóba elegyedek valakivel, hogy mindkettőnknek jó élmény legyen a beszélgetés. De lehet hogy pont ez nehezíti meg az életemet hogy túlságosan próbálom elkerülni a kudarcot(...)

Köszönöm szépen a tanácsot, megpróbálom ilyen téren fejleszteni magam.

(És picit off topic, de lehet akkor inkább ENTJ vagy. De ez csak egy tipp, te jobban ismered magad mint én téged.)


#13 Én a helyedben még megpróbálkoznék a magányból kitöréssel. A helyzetem nagyon sokat javult mióta kiírtam ezt a kérdést, lehet neked is meg kéne próbálnod ide egy kérdést kiírni, vagy a válaszaiból tanulni. Sok sikert! :)

2021. nov. 3. 01:08
 15/16 anonim válasza:

Ja csak igy nem könnyű ha mindenki azt mondja menjek ismerkedni csak ne vele

Akkor mégis kivel?!

2021. nov. 3. 10:03
 16/16 anonim válasza:
Én szívesen barátkozom és szimpatikusnak is tűnsz. Ha gondold írj és beszélgessünk, meglátjuk, hogy van-e bennünk küzös. :)
2021. nov. 16. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!