Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Más mit tenne a helyemben?

Más mit tenne a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki látszólag nagyon oda van értem,ismerem kb 3-4honapja. Osztály társam bátyja és húgom barátnőjének a párja😕 Na most ők a nyáron szét mentek. Én tudtam h ki ő mert a párját nyilván hogy tesóm barátnője ismerem. De csak névről ismertem a palit. Ő rám írt a nyáron, úgy kezdte szia baj van,és vissza írtam mivel tudtam hogy terhes a párja ezért írtam vissza h mi a baj,nem-e a csajjal van valami. Na hát egyből kiderült hogy mit akar megtetszettem neki képek alapján,és azóta így látszólag oda van értem . Viszont idő közben megszületett a pici és újra együtt is laknak a csajjal. De azóta is folyton írkal, amikor a csaj bent volt a kórházba, szülése előtt 2 nappal még a fiú találkozni akart velem. Szülés után is sokszor.Kedden is tehát tegnap előtt is írta hogy talizzunk. És bejön nekem a srác..az írása is ,elvagyok vele,de mit csinaljak ilyen helyzetben. Elmondja a feleségét mindennek. Nem szereti csak a baba miatt van vele ilyeneket mond. Elobe még nem láttam,mindig vissza mondtam minden talit (és ez zavarja is őt) hívogat. Ki mit tenne a helyemben? Nyilván szeretője se akarok lenni,mert belegondolva nekem se lenne jó,ha a párom más nők után menne miközben nekünk egy hónapos kisbabánk van. Meg olyanokat mond hogy talizzunk titokban és majd felvalaljuk később h együtt vagyunk . Stb.

Egyébként a csajjal nem beszélek tesóm se már régóta.


2021. nov. 25. 14:54
 1/8 anonim válasza:

Az írásdból vajon mire következtetsz? Vajon, Te is ilyen sorsa jutsz majd mellette? Véletlenül lenne egy gyerek, de ő már másnak írogat közben? Főleg úgy, hogy a másik nő tud arról, hogy te attól attól a férfitól vagy terhes.

Inkább, vissza kellett volna terelgetni a gyereke anyja mellé, ha lehetett volna. De én azt olvasom ki az írásodból, hogy te szívesen lennél vele.

Hát én nem tudom! Én férfi vagyok, de ilyen esetben én biztos nem kezdenék ki azzal a férfivel, ha helyedben lennék.

2021. nov. 25. 17:35
 2/8 anonim válasza:
engedd el az egészet. :D
2021. nov. 25. 17:43
 3/8 anonim válasza:
Te leszel a következő, aki mellett már írogatni fog egy másik csajnak közben. Kell ez neked?!!!
2021. nov. 25. 19:12
 4/8 anonim válasza:
Lehet, hogy most érdekesnek tűnik és gondolkodsz rajta, de nagyon megbánnád. Sablonosnak tűnhet, de veled is megtenné ugyanezt valóban. Ilyen emberekbe nem szabad időt és energiát ölni, engedd el a dolgot
2021. nov. 25. 19:18
 5/8 anonim válasza:
Csupán egy csajozógép, ne vedd figyelembe, mert megjárod!
2021. nov. 25. 21:37
 6/8 anonim válasza:
Ő már megmutatta, hogy mire képes. Terhes barátnő / pár napos baba mellett másnak írogat - lehet, hogy nem is csak neked. Magyarán ez neki belefér az értékrendjébe, így veled is ugyanúgy megtenné. Hát kell ez neked?
2021. nov. 26. 03:25
 7/8 anonim válasza:
Úgy érzem, az alapján, hogy "mindennek elmondja" a párját és csak a baba miatt van vele... nem korrekt a pasi. Ha nem akarja azt a családot, akkor legyen egyenes a nővel, a baba sem jár jól egy látszatcsaláddal. Igazuk van a többieknek, ezt később veked is megcsinálhatja.
2021. nov. 26. 11:49
 8/8 anonim válasza:
Max kavarj vele, de semmi komolyat ne akarj.
2021. nov. 27. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!