Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Tudnék beszélgetni olyannal...

Tudnék beszélgetni olyannal privátban akinek jó az emberismerete és a világra van rálátása?

Figyelt kérdés
Gondok adódtak, nyilvánisan nem osztanám meg...
2022. júl. 3. 20:19
1 2
 11/13 anonim válasza:
Írhatsz ha eddig nem jutottál még megoldásra.
2022. júl. 3. 23:27
 12/13 anonim válasza:

Szerintem azért lett átrakva mert másokkal akarsz privátban beszélgetni szóval ismerkedés alá esik ha kiírod a kérdésed akkor maradt volna ott ahol


de ha még nem oldódott meg a probléma nekem is írhatsz hátha tudok segíteni

2022. júl. 4. 00:58
 13/13 A kérdező kommentje:
Szerencsére az én lelki világom jobb lett, a gond nem oldódik meg csak akkor ha jól sül el. Azt meg nem tudhatom előre. Levonom ezt a terhet a vállamról, túl sok ez nekem. Maradok a saját életemben és ha beüt a sz@r, vagy nem vonom bele magam, vagy azon kívül segítek hogy előre megmondtam mi lesz. Volt segítség, bár itt is ketten inkább engem hibáztattak mintsem a környezetet. De annak köszönöm, aki átlátta és megértette majd tanácsot is adott.
2022. júl. 4. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!