Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik a jóval idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik a jóval idősebb pasikat kedvelik, hogyan, és hol ismerkedtek meg velük?

Figyelt kérdés
Milyen idősek között keresgéltek, milyen körökben, és hogyan szokták fogadni?
2022. júl. 3. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

16 vagyok, ő 49.

Milliomosok.hu

Egyikünk sem árult zsákbamacskát, megmondtam mit kérek és ő is. Így fogadta.

2022. júl. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit takar a jóval idősebb?

Párom és köztem 8 év van, nekem 10-nél több már sok lenne pl..

Külföldi nyelvtanfolyamon ismerkedtünk meg.

2022. júl. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem ilyen céllal nem kell keresgélni, jönnek maguktól a jelentkezők, hacsak nem full hátul néz ki. Szóval elég lenne az elsőnek igent mondani, oszt csao.
2022. júl. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Full GáZUL
2022. júl. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11 év van közöttünk. 22 és 33 évesek vagyunk. Gyakorin ismerkedtünk meg másfél éve. Már együtt élünk azóta.
2022. júl. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan elítélik a nagy korkülönbséget, de szerintem ha a biológiát nézzük, akkor rendben van.

Miért is. Mert egy nő mindenben fejlettebb a húszas éveiben, mint egy vele egykorú fiú.

Ezért lehet mondani, hogy a fizikai korkülönbséget, a szellemi egyenlítí ki.


Már csak azt nem értem, hogy engem miért kerülnek a fiatalabb nők…


F.46

2022. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

#6 Később viszont fordítva, a ferfiak hamarabb öregszenek, "papásodnak". Ez az én tapasztalatom.

46N

2022. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!