Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit illik akkor írni, ha egy...

Mit illik akkor írni, ha egy ideig csetelek egy lánnyal, mutat magáról képet, és nagyon nem jön be?

Figyelt kérdés
Amúgy szimpi belsőleg, csak a fotó alapján nem tetszett. Írjam akkor is hogy nagyon szép? Vagy csinos? Azt nem írhatom, hogy nem jön be a külseje.

2022. szept. 2. 19:10
1 2
 11/18 anonim válasza:

Mondd meg neki szerintem is finoman. A helyében én is szeretném tudni, miért is pattintottak le. Bár én az egyenesebb nők közé tartozom, ebből kifolyólag kedvelem ezt a vonást másokban is...

És abban igazuk van az előttem szólóknak, hogy lehet élőben bejönne. Ha úgy érzed, egy próbát érdemes lenne tenni, akkor is csak őszintén.

2022. szept. 2. 20:57
 12/18 anonim válasza:
10-esnél a pont. Én is voltam már ilyen helyzetben és ugyanígy fogalmaztam. A lány nem válaszolt pedig jól összemelegedtünk a képcseréig. Tudtam, hogy megsértődött, de jól nem igazán lehet kijönni ilyen helyzetből. Az sokkal rosszabb, ha hazudsz neki vagy fájdalmasan őszinte vagy és kifejted, hogy miért is nem az eseted.
2022. szept. 2. 21:03
 13/18 anonim válasza:
Ez az egész arról szól, hogy megismeritek egymást. Ha az egyik fél nem teszi meg a következő lépést egy idő után, akkor abból érteni kell.
2022. szept. 2. 21:09
 14/18 anonim válasza:
Az a divat manapság, hogy egyszerűen nem írsz neki többet. Csajok is szokták így. Bár szerintem élőben bejöhetne attól még, szóval a lányok nagy ghostingolását se értem. Én valszeg adnék esélyt egy lánynak akkor is, ha a kép alapján nem jön be, mert élőben teljesen más is lehet. Sőt, még élőben sem feltétlen szimpatikus annyira elsőre, még így is lehet belőle valami, ez tapasztalat.
2022. szept. 2. 21:11
 15/18 anonim válasza:
"Ne haragudj, nem vagy az esetem!" Ennyi pont jó
2022. szept. 2. 21:55
 16/18 anonim válasza:
A #10-es teljesen jól írta. Ezerszer jobb szöveg, mint, amit én kaptam, annyit írt: köszönöm a képet és egy :) mosolyt. Ez kb semmi, de azért reménykedésre pont jó volt. Aztán lassan kibökte, hogy csak barátság lehet, majd később, hogy mégiscsak társat keres. Mennyivel kíméletesebb lett volna egy azonnali off.
2022. szept. 3. 10:44
 17/18 anonim válasza:
Írd azt, hogy a képet ruha nélkül gondoltad. Erre valószínűleg nem válaszol. Ha meg igen, akkor ez alapján még újraértékelheted a dolgot.
2022. szept. 3. 13:10
 18/18 anonim válasza:

Simán megírhatod, hogy nem jön be. Mármint valami olyat amit a #10 írt. Vagy sajnálod, de neked külsőre más lányok jönnek be. más az ízlésed...valamit, de írd meg neki.

Viszont azt ne írd amit én kaptam meg!:"-A kevesebb néha több!"

2022. szept. 4. 04:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!