Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell lányként egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell lányként egyedül ismerkedni Budapesten? Hogyan indulnál neki?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy 27-28 éves lány vagy, Budapesten laksz és szombat délután van.


Mit csinálsz? Hova mész pontosan? Tegyük fel, hogy nincsennek barátnőid, akikkel menj.

Meglátsz egy helyes pasit, mit csinálsz, milyen jeleket adsz?


ápr. 19. 22:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
Valami jó trash metál koncertre megyek, nem érdekelnek a pasik, majd hazamegyek és alszok egy jó nagyot😁😁😁
ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
10%

Ráírnék az első ide kommentelőre, hogy jöjjön el meginni velem valamit...:D

Most, hogy elképzeltem elmennék sétálni egyet a Deákra, ha jó idő van leülnék egy padra egy akármilyen itallal még könyv se kell. Ha megtetszik egy srác, a közelében megállva lábfejemet felé fordítva(már ha állok) néha hátra simítanám a hajam. A haj piszkálást szerintem a legtöbb csávó felismeri. A Szimpla, Füge udvar jó és népszerű helyek de akármelyik kávézóba, romkocsmába beülnék bátran.

ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
....A 2. és 3. kommentelőre írnék rá, bocs
ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%
Skizofrén vagy?
ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Mert akkor meg magadra írsz🤣
ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
Ja tényleg xD Az már egy kész Harcosok klubja. Bele zavarodtam hirtelen ki kivel van
ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
59%
Kipusztulok 🤣🤣🤣🤣
ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
35%

Koncertet ajánlanék (a legtöbb inkább este kezdődik), természetesen olyat, ami érdekel téged. Előny, ha nagyobb létszámú, és előtte-utána is maradsz. Ha nem nézel ki nagyon rosszul, és nem vagy savanyú, elég valószínű, hogy oda fognak menni ismerkedni. (Jó, nyilván nem biztos, hogy olyan, aki neked is tetszik, de ez mindig benne van a pakliban). És tévhitnek tartom, hogy szórakozóhelyen, ahol sokan isznak, nem lehet komolyat, ugyanúgy lehet bármit, mint pl. neten vagy munkahelyen…

Romkocsmát, kávézót én nem ajánlanék, mert itt ugye a beszélgetés a fő program (fogyasztás mellett), és ha mondjuk csupa szerelmespár, csak egymással foglalkozó társaságok mellé csöppensz, uncsi lehet magadban kortyolgatni a kávét/italt. És pl. egy kávézóban simán el tudom képzelni, hogy mondjuk adott időszakban nem is ül be egyedül pasi.

ápr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
39%

Általában otthon vagyok. Egyedül kimenni unalmas, és gáz is ha programozol mert kinéznek hogy nem vagy senkivel.

Előveszem a gaming laptopom és játszok, kiviszem a kutyát sétálni, esetleg könyvet venni megyek be a városba vagy ha nagyon megkívánok valami ételt, akkor kimegyek étterembe.


Egyedül nőként nagyon nem ajánlanám a kocsmákat és klubokat #8

ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%
Tudom, hogy leszólják sokan, (valószínűleg nem ok nélkül), de interneten próbálkoztál már?
ápr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!