Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek mennyi idő alatt...

Nektek mennyi idő alatt indult be a fogyás?

Figyelt kérdés

2 hónapja életmódot váltottam. Az első hónapban sokat csaltam, viszont a második hónapban már jobban összeszedtem magam mivel nem láttam változást. Nem eszek fehér lisztes dolgokat, rizset és krumplit, sem cukros dolgokat, mint például sütik vagy üdítők. 2 hete elkezdtem 40-50 percet tornázni, inkább erősítő gyakorlatokat. Sajnos így sem akar beindulni a fogyás.Centikben merem magam és csak 1-2 centi különbség van, ingadozó. Tényleg van akinél ilEn lassan indul be a fogyás?

85 kg 160 cm vagyok



2020. ápr. 8. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam 1-2 hónap de utánna ment folyamatosan le.
2020. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor remelem, hogy nálam is beindul lassan. És hamar látványos volt vagy apránként? Illetve mennyit fogytal és tudod tartani?
2020. ápr. 8. 23:20
 3/3 anonim ***** válasza:
37%

Ha mozogsz, gyorsul az anyagcseréd és gyorsabban megy a fogyás. Lehetőleg csak napi 6 órás ablakban egyél 800-1000 kalória között (sok fehérjével és némi súlyzós edzéssel, hogy izomból ne veszíts sokat) és a kardiót is éhgyomorra csináld. Elvileg a szervezet raktárai 12-14 óra alatt kiürülnek es onnantól már a saját feleslegét kezdi használni.


Nekem ez vált be, egy év alatt 30 kilót fogytam vele. Az éhezés meg egy idő után elmúlik ha összeszűkül a gyomrod.

2020. ápr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!