Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Van itt olyan, aki szeretne...

Van itt olyan, aki szeretne mostanában elkezdeni edzeni Pesten? 20/F

Figyelt kérdés

Eléggé vékony lettem az utóbbi időben, és szeretnék változtatni ezen és felpakolni magamra némi izmot. Azonban még soha nem jártam kondiban, és nem is igazán szeretnék egyedül edzeni járni. Sajnos haverjaim közül senki nem akar mostanában kondiba járni, szóval itt keresnék partnert, ha lenne rá jelentkező.


Lehetőség szerint legyél nagyjából az én korosztályom, szóval nagyjából 16-25 év között. És azt se árt belekalkulálnod, hogy teljesen kezdő lennék, szóval akit ez zavarna, annak nem én leszek az embere.



2022. okt. 23. 23:17
 1/4 anonim válasza:

Menj el egyedül nemgáz

Nézzél otthon videókat hogyan csinálnak miből mennyit

Ha vekonx vagy akkor egyél minél többet

Fejben dől el az egész

Punci vagy vsgy nemvagy punci

2022. okt. 24. 01:50
 2/4 anonim válasza:

Én hasonló cipőben voltam, két hónapja kezdtem el edzőterembe járni,

eleinte hajnali 5-re jártam, mert elég szégyenlős voltam és hozzá nem értő, de szép lassan hozzászokik az ember és mostanra már nyugodt szívvel próbálgatom ki azokat a gépeket is amikről fogalmam sincs micsoda :D


De ha szeretnél magad mellé valakit, akkor egy személyi edzővel nem foghatsz mellé.

2022. okt. 24. 13:21
 3/4 anonim válasza:

16 éves lány vagyok.

Rengeteget edzek, viszont már inkább haladó vagyok. Ha nem zavarj, írj rám. :)

2022. okt. 27. 20:04
 4/4 anonim válasza:
Engem érdekelne, szívesen mennék. Bp ff
2022. nov. 3. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!