Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Python nyelv nem fog eltűnni...

Python nyelv nem fog eltűnni mostanában? Érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
2022. aug. 14. 19:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
40%
Aranykorát éli. Rengeteg iskolában tanítják már elsődlegesként. Bár lehet, hogy jobban járnál a webprogramozással.
2022. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%
Nem valószínű nem sok nyelvhez van ennyi library mint a pythonhoz, és rengeteg projektnek python az alapja.
2022. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Egy alap webprofgramozáson túl vagyok, most viszont azt akarom eldönteni, hogy melyik nyelvvel tudok elérni nettő 1 millió ft feletti fizetést.


Java vagy python?


Mivel nem tartom magam egy zseninek, sőt nem is vagyok az, ezért Pythpn lenne kezdetben, aztán később ha úgy alakul, lehet lesz Java is.


Mi a vélemény?


Python vagy Java? Hogy 1millió feletti nettó fizetés legyen seniorként pár év múlva?

2022. aug. 14. 20:01
 4/30 anonim ***** válasza:
41%
Java-t semmiképp, az már kifutó dolog. Pythonnal sokkal többre mész.
2022. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom. Python lesz.


De java tényleg kifutó lenne? Vagy csak egy átmeneti zavar és visszatér pár éven belül a régi rangjába? Nyilván nem tudja ezt megmondani senki biztosra.

2022. aug. 14. 20:17
 6/30 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy kifutó a Java, nagyon sok használják ma is és fogják használni még sok év múlva is.
2022. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%
A le és felpontozásokból látszik, hogy itthon mennyire gyenge ez a szakma.
2022. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam senkit.


Én is azt látom, hogy a python szinte a semmiből előzte be a java-t az elmúlt mondjuk 3 évben. Azért kérdezem, mik a vélemények, melyik irányba induljak.


Ha python, nagyon mellé nem lehet lőni.

Mondjuk ez javara is igaz, csak az azért nehezebb.

2022. aug. 14. 20:31
 9/30 anonim ***** válasza:
0%

Én a helyedben a Javascriptet lőném be magamnak.

A Python jó, de más kategória, mint a Java, nem egy felhasználási terület a kettő.

2022. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem opció. Nem tetszik. Alapszinten meg van, de tovább nem érdekel a js.
2022. aug. 14. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!