Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van 18-30-ig olyan lány, aki...

Eredeti kérdése:

Van 18-30-ig olyan lány, aki szívesen összejönne budapesti, egyedülálló 41 éves diplomás férfival, aki jóképű, magas, intellingens, sportos, van saját lakása stb...? :)

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim válasza:
Ez mind nekem is megvan, csak egy hibám van mellé, hogy hazudok.😛
2020. jún. 5. 12:14
 12/74 anonim válasza:

Ugye érzed mekkora ellentmondás van abban, amit mondasz? Egy 18 évestől akarsz problémamentes kapcsolatot? Hát egy 18 éves konkrétan még gyerek, akármennyire is felnőtt jogilag. Nagyrészük azt sem tudja mit akar kezdeni magával, még középiskolába/egyetemre járnak. Nyilván van aki dolgozik már 18 évesen, de akkor sem azzal a korosztállyal lesz problémamentes kapcsolatod. (Tiszetelet a kivételnek persze, vannak intelligens emberek.) És ezt magamból és a környezetemből kiindulva mondom, mivel pár éve voltam 18 én is.

Azzal a felsorolással, hogy diplomás, sportos, magas stb. nem tudom mi volt a célod, de ha ezekkel akarsz ismerkedni, vagy privát áradatot kapni a 18 éves lányoktól rossz úton jársz.

Azt meg végképp nem értem, hogy ha 41 éves vagy, miért 30 a felső korhatár. :)

2020. jún. 5. 12:30
 13/74 A kérdező kommentje:
Úgy írok ide, ahogy akarok! Szánalmas az irigység és kötekedés! Sajnállak titeket!
2020. jún. 5. 12:33
 14/74 A kérdező kommentje:
Remélem érthető, hogy nem a mindennapi problémákkal akarok foglalkozni, mint fáj a háta, menstruál stb... Szórakozni akarok, jól érezni magamat. Rövid az élet ahhoz, hogy nők mindennapi problémáival foglalkozzak. 30 felett már elnyűttek a nők többnyire.
2020. jún. 5. 12:35
 15/74 anonim válasza:

Ezt a sok megkeseredett irígy f@szt. Ha valaki olyat kérdez, vagy válaszol, ami kívül esik azon a szűk látókörükön, azonnal leugatják, és megpróbálják lehúzni a saját, bányászbéka alatti szintjükre... :)))

Kedves kérdező, ezzel a sok idiótával ne foglalkozz, remélem kaptál privát üzenetben válasz a kérdésedre. :)

2020. jún. 5. 12:36
 16/74 anonim válasza:

Hát nagyon öreg vagy 18 éveshez. Ne nagyon álmodozz nem rád vágynak.

Próbálj kicsit idősebb normális nővel kezdeni. Bár ha eddig nem jött össze....nyilván ennek is oka van.

2020. jún. 5. 12:40
 17/74 anonim válasza:

Szerinted egy 18 éves nem menstruál? Ha nem akarsz menstruációs problémákat keress 50+-os nőket. Meg szerinted nekik nincs mindennapi problémájuk? Mindenkinek van. Csak mondjuk nem a háta fáj, hanem tanulnia kell, dolgoznia, stresszel stb. Ha problémamentes nőt akarsz akkor vegyél egy gumibabát.

"Rövid az élet ahhoz, hogy nők mindennapi problémáival foglalkozzak."

De dugni őket meg akarod, mi? Húzzál inkább prostihoz.

2020. jún. 5. 12:47
 18/74 anonim válasza:

Te egy kurvát akarsz, csak elnézted az oldalt.


Mellesleg egy állandó kapcsolat sokkal drágább is, mint arra az évi néhány alkalomra fizetni egy lánynak. (Évi néhány, de lehet túlbecsültelek, végül is már 41 vagy már...)

2020. jún. 5. 12:49
 19/74 anonim válasza:
Már 12 évesen is sok lány nyűglődik a nők mindennapi problémáival. Inkább keress 55 év felett, annak már nincs ezzel gondja. Szerintem, hogy ezt leírtad, a legtöbb potenciális jelentkezőnek is elment a kedve, hogy csak használni akarod, amíg problémamentes és friss hús.
2020. jún. 5. 12:54
 20/74 anonim válasza:
Te nagyon el vagy tevedve a nokkel kapcsolatban :D MINDENKINEK vannak problemai, mindenki szereti szova is tenni, ha olyan. A menstrualas plane olyan dolog, hogy eleg keves esellyel talalsz olyan not, akinek az a par nap abszolut problemamentesen telik. Amit mar irtak, keresgelj 50 felettiek kozott, vagy esetleg tudom javasolni a ferfiakat🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈
2020. jún. 5. 13:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!