Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van 18-30-ig olyan lány, aki...

Eredeti kérdése:

Van 18-30-ig olyan lány, aki szívesen összejönne budapesti, egyedülálló 41 éves diplomás férfival, aki jóképű, magas, intellingens, sportos, van saját lakása stb...? :)

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim válasza:

De kérdezö azt írtad hogy eddigi életedre kötöttségek voltak jellemzöek és ezért nem kell idös nö mert komolyat akarna.


Viszont most írod csak fiatal nöid voltak akkor melyik sorod öszinte?


Kezdhetted volna azzal hogy 18 éves lányt akarsz mert másra nem tudsz elmenni.

2020. júl. 18. 14:00
 72/74 anonim válasza:
És akkor amikor betöltik a 21-et,már nem jó a testük és ,,használhatatlanok”?Lol😂😂😂
2020. júl. 18. 17:45
 73/74 anonim válasza:

"Én élni akarok, nem kötöttségeket, az megvolt eddigi életemben, most már élni szeretnék."


Én erre értettem a kapuzárási pánikot, ember.


Rettegsz a kötöttségektől, és csak mókát akarsz meg szivárványt. Tipikusan annak a jele, hogy érzed, hogy mindjárt el fognak kaparni, és elb.sztad az egész életedet marhaságokra. Azért van ez a nagy életre vágyás. Hirtelen elkapott a pánik, hogy egy kisember vagy az egymillió közül, aki nem csinált semmi értelmeset magával.

2020. júl. 18. 21:38
 74/74 anonim válasza:
Elnézést az offért,de itt miért nem lehet pontozni?Most pl.a 21:38-ast és még sokakat szívesen felpontoztam volna,de nincs pontozási lehetőség.Nem is láttam még ilyet,hogy nem lehet pontozni.
2020. júl. 18. 22:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!