Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen miért adják el...

Tinderen miért adják el magukat az emberek sikeresnek, világutazónak, sportolónak, tökéletesnek?

Figyelt kérdés

Csak én vettem ezt észre, hogy Tinder tele van olyan (én esetemben) nőkkel, akik általában olyan képeket raknak ki, hogy hol jártak a világban, mit sportolnak, mennyire vékonyak, vagy valami profi fotós által készített kép. Mindezt egy lakótelepen, 5km-es távolsággal. Valamiért nem látom ezeket a nőket nap mint nap a környéken, hanem az átlag magyart, aki nem top modell, stb.


Szóval hol vannak azok a nők, akik nem akarják magukat eladni így, mert igazából pont nem érdekel, hogy hol nyaralt. Ez a 25-30-as korosztály, de idősebbek is szeretik ezt előadni, megnéztem.


Vagy én lennék előítéletes, válogatós? De ha csak ez jön szembe, akkor mit tudok tenni? :D Nyilván nem bányarémet keresek, csak eleve egy olyan képet állítanak így be magukról az emberek, hogy sikeresek és tehetősek, minden rendben az életükben.



2020. jún. 15. 09:44
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Melegek között sem más a helyzet. Elég kiábrándító amikor a valóságban azzal szembesülsz, hogy valójában konkrétan semmilye nincs.
2020. jún. 15. 09:46
 2/22 anonim válasza:

Azért, mert sikerorientált társadalomban élünk. Mindenkinek azt verték a fejébe kiskora óta, hogy ha nem vagy sikeres akkor semmit sem érsz. Aztán mivel nem lehet mindenki sikeres, aki nem az lett az ezt promózza magáról, és reménykedik, hogy "azért majd kap egy esélyt".

Én direkt teljesen őszinte voltam és elég könnyen találtam párt. Szerencsém is volt de úgy tűnt, az embereknek imponált az őszinteség.

2020. jún. 15. 10:05
 3/22 anonim válasza:
Nemcsak a Tinderen, de a Facebookon, instagramon ugyanez megy. Sokszor köze nincs a valósághoz, mintha egy másik ember lenne.
2020. jún. 15. 10:16
 4/22 anonim válasza:
Jah, sajnos minden csaj instagram model és világutazó tinderen... elég kiábrándító.
2020. jún. 15. 10:18
 5/22 anonim válasza:

Online végre megmutathatják mindnekinek a hazug gyönyörű életüket. Ahogy te sem rakod fel magadról a képet, ahol átizzadt, leevett pólóval nézed a focit a tévén egy péntek este, úgy ők sem fognak hasonló képeket kirakni. Legalább addig nézzenek ki jól, amíg úgy tehetnek, mintha igaz lenne.


Másrészt lehet hogy csak a nyaralós képeiket találják a legszebbnek, vagy jó emlékek kötik őket az eseményhez.

2020. jún. 15. 10:22
 6/22 A kérdező kommentje:

#5, nyilván nem olyan kép van fent rólam, hogy szelfizek kulázás közben ébredés után, de a kép friss, és semmi maszlag nincs, tehát nem egy profi fotós készített képet rólam, miközben egy pohár whiskeyt kortyolgatok, vagy bármi ilyen sallang.


Eleve egy nagy zsákbamacska kicsit a Tinder, mert ha egyikünknek sincs Goldja, akkor sosem tudjuk meg, hogy ki kedvelt minket. Szóval vagy szétpörgetem az egész Tindert, és akkor hátha véletlenül a másik is kedvel, vagy passz.


Csak így meg az egész olyan sekélyes, nem tudom hanyadik lányt látom a Halászbástyánál, vagy a Váci utcán, vagy hogy fog egy pohár bort a kezében, stb. :D

2020. jún. 15. 10:31
 7/22 anonim válasza:
a gyakori ugyanez.
2020. jún. 15. 11:05
 8/22 anonim válasza:

Ugyanezt tapasztaltam, a Tinder az én önbizalmam utolsó morzsáit is elég szépen szétbarmolta :D Minden lány ilyen meg olyan modell, és ilyen meg olyan HR-esként dolgozik valami nagy cégnél, és a fotóik is valóban profi fotós által készített képek, valami egzotikus helyen.

Egyből azt érzem, hogy labdába se tudnék rúgni mellettük a könyvesbolti munkámmal, és az egyszerű, utcán készült képeimmel :D

De egyébként nőismerőseimtől hallottam, hogy amúgy a pasik se különbek. Mindenki drága öltönyökben feszít, tökéletesre belőtt frizurákkal, és mindenki valamilyen menedzser, ügyvéd, vagy valamilyen cégvezető.

2020. jún. 15. 11:38
 9/22 anonim válasza:
#8 Hát férfi létemre én se fogom kiírni hogy villanyszerelő vagyok... még akkor se ha lehet hogy kétszer annyit keresek mint egy irodista.
2020. jún. 15. 11:44
 10/22 anonim válasza:

Ez nem igaz!! Tinderen nem mindenki csupa sikeres modell.


Tele van "nem apukát keresek, de csak komoly jöhet szóba" lerobbant anyukával. :D Meg rakás olyannal aki csak egy tájképet, vagy egy macskát tesz fel kizárólag. :D

2020. jún. 15. 11:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!