Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akik társkeresésre használják...

Akik társkeresésre használják ezt az oldalt,van értelme?

Figyelt kérdés
Rengeteg kiírást látok,hogy emberek ismerkednének,de nagyon kíváncsi lennék,hogy mennyire esélyes egyáltalán a dolog. :D Van,aki itt talált már komolyabb kapcsolatot(nem barátit)? Én nem tartom magam túl felszínesnek,de hogy lehet ismerkedni,ha nem tudod,hogy a másik hazudik-e illetve hogy hogy néz ki? Vagy ez ilyen mindenkire ráírunk,aki kicsit is esélyes dolog? Csak mert lányként más kérdéseknél is rengeteg üzenetet kaptam ismerkedési céllal,holott köze nem volt a válaszomnak/kérdésemnek az ismerkedéssel. Ha esetleg valakinek összejött már,leírhatná a történetét.

2020. jún. 27. 23:22
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nincs értelme. (F)
2020. jún. 28. 08:24
 12/15 anonim válasza:

Nekem haveri társaságom jött össze innen, kapcsolat nem. A nagy számok törvénye alapján nyilván nagyobb esélyem lenne, ha egyszerre jó sok lányra ráírnék, viszont én annyi féle nem tudom megosztani a figyelmemet. (Ugyanez igaz társkeresőre is)

Általában haverilag 1-2 emberrel beszélek itt

24f

2020. jún. 28. 09:44
 13/15 anonim válasza:
Én is egyszer elkezdtem beszélgetni egy fiúval az egyik kérdés kapcsán, nagyon jól megértettük egymást, összejöttünk, pár hónapig együtt voltunk és amíg tartott nagyon jó volt:) 19l
2020. jún. 28. 15:33
 14/15 anonim válasza:

Azt hiszed fotóval s szavakkal nem hazudnak társkeresőn? :DDD

Beszéltetve ismerszik meg a másik s ha figyelsz, tudni fogod;)

2020. jún. 28. 19:15
 15/15 anonim válasza:
Szerintem nincs. Legalábbis nekem eddig csak 3 kategória írt: a totálisan kamuprofil, az egyéjszakás kalandot kereső, meg 2-3 nagyon cuki fiatal srác, akik többszáz kilométerre laktak tőlem, és a stílusukból ítélve élőben köszönni sem mernek egy nőnek.
2020. jún. 28. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!