Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fekete vagy ázsiai lányokkal...

Fekete vagy ázsiai lányokkal hol lehet találkozni ismerkedés céljából? 😄

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 19:56
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:

Gyerekek, egy olyan problémán vitatkoztok, ami a mi országunkban nem létezik. Egy feketét úgy nevezel, ahogy akarsz, ha nem tetszik, menjen a sóhivatalba. :D


Ha USA-ba költözöl, ott más a leányzó fekvése, de hadd ne legyen a hazánkban probléma fekete-néger-niggerből!

2020. aug. 7. 22:29
 22/38 anonim válasza:
Én tiszteletben tartanám a kérését, ha jelezné, hogy mi bántja. A niggert azért még Magyarországon se használnám.
2020. aug. 7. 22:45
 23/38 anonim válasza:

#16: Viszont eddig még egyetlen vörös hajú ismerősöm, barátom sem sértődött meg, amiért vörösnek neveztem. A vörös és a vörhenyes között van egy "aprócska" eltérés: az, hogy az egyik semleges, a másik meg pejoratív hangzású szó.

Én messzemenően korrekt embernek gondolom magam, de amit te felvázoltál, az már a dolgoknak a kisarkítása. Az, hogy semmi bántó dolgot nem mondunk a másikra, az értelmes embereknek eddig is evidens volt. Hogy nem diszkrimináljuk olyanról, amiről nem tehet, az is. De hogy semmi olyan jellemzőt nem szabad mondani, amiről nem tehet az ember? Kivéve, ha többségben van, mert akkor meg lehet. Na, ez kicsit már túlzás. Attól, hogy valakinek egy jellemzőjét megemlítjük, az még nem lesz rasszizmus, sértés, vagy bántás. Csak akkor, ha azt negatív megkülönböztetésre, vagy gúnyolásra használják. Azért arra, hogy "fekete", nehéz ráerőszakolni a negatív csengést. Mint ahogy a vörös hajú barátnőm sem sértődik meg, ha vörös hajúnak, vagy vöröskének szólítom. :) Igen, a vörhenyes már sértő lenne. Mint ahogy a ni**** is az lenne.

2020. aug. 9. 05:05
 24/38 anonim válasza:
Én egy szóval nem mondtam hogy a vörös bántó lenne. Arról beszéltem, hogy a haja színét nyugodtan kimondhatjuk viszont nem kell külön ,,fajnak” titulálni emiatt (ez egy nem szép szó, de sokan így állnak hozzá). Az hogy a fekete negativ csengésű, az lehet hogy relatív, de én nem egy afroamerikait ismerek, akiknek ez bántó
2020. aug. 9. 08:12
 25/38 anonim válasza:
Tinder maybe? Xd
2020. aug. 9. 13:46
 26/38 anonim válasza:
Az Ázsiaiak nemigen csipázzák ha csak az európaiak számára egzotikus kinézetük miatt akarják őket felszedni, ha nagyon feltűnően csak erre mész rá otthagynak simán. Ők nem olyanok mint a európai vagy amerikai lányok nem fognak minden jöttmenttel ágyba bújni náluk ez nem divat.
2020. aug. 9. 18:21
 27/38 Nu, págágyí válasza:
Afrika,vagy Àzsia!
2020. aug. 11. 17:58
 28/38 A kérdező kommentje:

#27

Egy zseni vagy 😃

2020. aug. 11. 17:59
 29/38 anonim válasza:
Ázsiában és Afrikában
2020. aug. 11. 18:12
 30/38 anonim válasza:
hát, itten borsodba la...
2020. aug. 12. 17:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!