Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fekete vagy ázsiai lányokkal...

Fekete vagy ázsiai lányokkal hol lehet találkozni ismerkedés céljából? 😄

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 19:56
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:

A "néger szó rabszolgát jelent"...

Ez nagy tévedés, "slave" jelenti a rabszolgát, a "negro" szó feketét jelent. (Ennek különböző változatai, szlengje akár a néger, nigger, negra stb).

Nem minden fekete afroamerikai. Főleg itt Európában egyáltalán nem biztos, hogy van bármi köze Amerikához. Vagy Afrikához. Ennyi erővel szerencsének is hívhatnád.

Történelmi okok miatt nem használjuk a néger és az ehhez hasonló megnevezése két, ugyanis ezeket degradálóan, elnyomóan, a felsőbbrendűségüket hangsúlyozva használták a fehérek az USAban a xix szd-ban. Mint ahogyan a hallássérültek születnek hívni szintén degradáló, a siket alkalmazandó.

Két gondolat jutott még eszembe:

Nem én döntöttem arról, hogy szemüveges legyek, egész életemben az leszek, mégsem zavar, ha azt mondják rám, hogy szemüveges vagyok. Pedig van belőle hátrányom. A jogsimba is beírják.

A másik: nem azzal leszel elfogadó, hogy fekete meg ázsiai lányokkal ismerkedsz. Hanem azzal, ha egyáltalán nem befolyásol, hogy ázsiai, fekete vagy európai.

2020. aug. 13. 03:24
 32/38 anonim válasza:

Amit az auto korrekt "jobban” tudott:


*szerecsennek


**megnevezéseket


***hallássérülteket süketnek

2020. aug. 13. 03:28
 33/38 anonim válasza:
A vörheny egy fertőző betegség. Mi köze lenne a vöröshöz?
2020. aug. 18. 05:21
 34/38 anonim válasza:
A vörheny valóban a skarlát régebbi neve, de most már a vörös hajú szeplős embereket nevezik így gúnyosan
2020. aug. 18. 07:18
 35/38 anonim válasza:

34

De miért?

2020. aug. 18. 16:03
 36/38 Ruby04 válasza:
Jja, akkor PC. Olyan, de csak olyan lányt keresek, aki nem kaukázusi, nem ázsiai, hanem az ezen kívül élő, többnyire Afrikából elszármazott ősökkel rendelkező (nem arab, nem boer), énnálam kissé kevésbé sápadt bőrű leányzókat.
2021. júl. 5. 09:37
 37/38 Ruby04 válasza:
Ha fehér ír, agyf@szt kapok. Ne próbálkozzatok!
2021. júl. 5. 09:39
 38/38 anonim válasza:
Nekem volt egy csokilány évfolyamtársam, legalább négy nyelven beszélt folyékonyan és nagyon kedves volt. Innen is puszi, Rita!
2021. júl. 5. 13:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!