Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak meg normalis emberek...

Vannak meg normalis emberek egyaltalan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Par eve azt vettem eszre, hogy fogynak a normalis emberek korulottem.


Ezt ugy kell erteni, hogy mindig mindenkinek van valami nyugje baja, rossz kedve, elfoglalt es par normalis mondatot sem tudnak kipreselni magukbol, erdeklodes nulla, celok nulla.


Amikor ezt eszrevettem es igazabol azota is folyamatosan probalok uj embereket megismerni, de ugyanezt tapasztalom vagy rettenetes felszinesseg, de olyan is van hogy szoba se allnak velem. 😁


Pedig szerintem nem vagyok idegesito, tudok beszelgetni, sot meg erdekel is hogy mi van a masikkal..


27F


Mar ugy vagyok hogy mindegy hogy honnan es mindegy a kor es a nem is, csak vegre valami normalis ember legyen mar. 😂


Amugy ha baranyai vagy es lany az csak hab a tortan. :) De nem feltetel.



#Ertelmes emberek
2020. aug. 21. 23:21
 1/9 anonim válasza:

"Par eve azt vettem eszre, hogy fogynak a normalis emberek korulottem.

Ezt ugy kell erteni, hogy mindig mindenkinek van valami nyugje baja, rossz kedve, elfoglalt"


Mutass már valakit, akinek nincs valami nyűgje-baja, aki nem elfoglalt.

Normális embernek tartom magam, de akkor ezek szerint... mégse lennék az.? :(

2020. aug. 21. 23:30
 2/9 anonim válasza:
Valahogy csökkent az emberek társas igénye. 10 éve még simán találtam barátokat, találkoztunk is, volt ami 10 évig tartott, volt ami nem sokáig, de azért akadtak emberek. Ma már csoda, ha valakivel egy hónapnál tovább beszélgetek, a találkozást fel se merem hozni, mert azonnal köddé válnak. Ez van sajnos.
2020. aug. 21. 23:34
 3/9 anonim válasza:

2# Ez elég szomorú, én is ezt veszem észre.

Hova valósiak vagytok? Csinálhatnánk valami csoportot

Én pár embert ismertem meg innen személyesen

2020. aug. 21. 23:36
 4/9 A kérdező kommentje:

Én Pécsi vagyok.


2-es: pontosan igy latom en is, csak nem ertem az okat.

3-as: ez egy jo otlet

2020. aug. 21. 23:41
 5/9 anonim válasza:

4# Pest mellől írok..szóval nem tudom, lesz-e találkozósdi


"de ugyanezt tapasztalom vagy rettenetes felszinesseg, de olyan is van hogy szoba se allnak velem"


Meg kell találni a módját. Nem mindig könnyű. De ha normálisan állsz hozzá, szerintem nem nagyon van olyan, aki ne állna veled szóba

2020. aug. 21. 23:44
 6/9 anonim válasza:

Ha a mostani időkben próbálsz barátokat keresni, akkor elég rossz helyen kapisgálsz.

Már félre ne értsd, nem miattad, a társadalom miatt.

Ha manapság valakivel akarsz beszélni inkább elfordúlnak, ha nem, akkor hamar feladják, vagy nem érdekli őket a másik, vagy nem beszélnek ők maguk, te pedig ugye nem tudsz végtelen ideig csak kérdezni ilyenkor.

Ha lehet vele normálisan beszélgetni, a mai világban nagyon sokan megjátszák magukat, "normálisnak" tettetik magukat, közben már lehet a beszélgetés elején eldöntötte, hogy téged ő nem bír (persze ezt feléd máshogy mutatja), vagy már közben azért imádkozik, hogy legyen már a beszélgetésnek vége, a végén pedig a barátnőinek/barátainak rólad fog mesélni milyen rossz volt veled.

Nehéz egy jó embert találni manapság, de ha találsz, akkor azt ne szúrd el.

Ez szerintem természetes, hogy nyügje-baja van mindenkinek, a mai világ miatt szerintem érthető. Munka, család, barátok, adók, elromlott az autó, új bútor vásárlása, stb.

Ezzel nagyon nem tudsz mit kezdeni, egy alkalmat kell találni, ahol kilehet kapcsolódni az adott emberrel és akkor tudtok rendesen beszélgetni, ismerkedni.

Remélem tudtam segíteni.

2020. aug. 21. 23:56
 7/9 anonim válasza:
Egyre kevesebb sajnos
2020. okt. 24. 23:13
 8/9 anonim válasza:

Hali!


Ezt én is észrevettem én Kaposváron élek rengeteg a felszínes, képmutató, élősködő, szorongó, depresszív ember főleg az élősködés a legnagyobb "dívat" csak hasznot lát benned akkor áll le veled közös programot csinálni, beszélgetni, netán segíteni már már gyomorforgató amit egyesek csinálnak.

Havi egyszer járok Pécsett is azt tapasztalom sokkal jobb a helyzet mint nálunk jóval kedvesebbek szolidabbak az emberek mit itt.

2020. okt. 25. 18:01
 9/9 anonim válasza:

8# Én azt sejtem, hogy a szorongáson és a depresszión oldana egy kis őszinteség


Így olyan mintha mindenki falat építene a másikkal szemben aztán magányosan szorong

2020. okt. 30. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!