Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Találkozok egy fiúval és...

Találkozok egy fiúval és anyukám is jönni akar velem. Miért csinálja ezt? Én egyedül akarok menni.

Figyelt kérdés
17 vagyok.
2018. júl. 31. 14:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Szegény srác milyet fog nézni. A régi sulimban egy ilyenért évekig cikiztek volna.
2018. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
LoL
2018. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
Ha 17 évesen ilyen agyi szinten vagy akkor nem csodálom. Egy mondatból rálehet jönni, hogy egy ember mennyire életképes. Miért hagyod magad lelkileg terrorizálni? Miért nem állsz a sarkadra? 17 éves vagy könyörgöm ennyi idősen én már komolyabban dolgokban benne voltam.
2018. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Ugye ez nem komoly?
2018. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem a gyerek hibája, hanem az anyjáé. Valahol érthető: félt és meg akarja nézni magának a fiút. Beszélgess el vele: kérdezd meg, hogy úgy mégis mit akar veletek együtt csinálni, mért nem mer egyedül hagyni a fiúval, hányszor kíván jelen lenni a randevútokon és hogy neki ott volt-e az anyukája, mikor fiúkkal, például az apukáddal találkozott.
2018. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Anyád nem normális. Találj ki valami hazugságot, hogy változott a program, és később találkozol a sráccal, és egyedül lelépsz.
2018. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Biztos fel akarja szedni a srácot.
2018. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

Na akkor most fogtok lepontozni engem, mint anyát...

Lehet, hogy nem vagyok normális, de a lányomért bármire képes vagyok.

Az én lányom most töltötte a 17et.

Hónapok óta irogatott egy sráccal. Viberen, mert facebookja nincs. Online valami játékban ismerte meg a fiút.

Július elejére találkozót beszéltek meg. 50 km van köztük.

Mondta a lányom, hogy mikor érkezik a srác /18 éves/ és, hogy szeretnének találkozni, egésznap csavarognánk a városban, majd este hazamenne a legutolsó buszra.

Nagyon aggódtam, hogy a lányom egyedül a városban egy idegennel, aki bármit csinálhat vele... Így szépen leültünk a lánykámmal és megbeszéltük, hogy oké, de én is megyek.

Kimentünk együtt a buszpályaudvarra és megvártuk. Bemutatkozott, illemtudó volt. Meghívtam őket egy közeli kávézóba reggelizni. Ott kicsit megnyugodtam, mert láttam, hogy rendes jó fej fiú.

Mondtam nekik, hogy csavarogjanak, de ebédre várom őket. El is jöttek,utána pedig megint csavarogtak.

Azóta már háromszor volt nálunk a fiú, most hétvégén jön legközelebb, de most itt is alszik.

Meghívta a lányomat is hozzájuk, hétfőn reggel innen mennek együtt.

2018. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
előző, és milyen volt a srác az ágyban? gondolom kipróbáltad azt is, nehogy fájdalmat okozzon a kicsi kislánykádnak
2018. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%
#8: Tehát 1 hónap személyes ismeretség után ott alszik. Grat. Gondolom egy ágyban, ahogy azt egy 16 évesnek kell..
2018. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!