Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiként kb milyen számokkal...

Férfiként kb milyen számokkal lehet számolni badoon és tinderen?

Figyelt kérdés

Gondoltam regisztrálok, mert újabban home officeban dolgozom és ezért kevesebbet járok az országban, szóval a csajozás is elmarad..


Annyit tudok, hogy néhány kép kell és egy kevés infó a profilhoz, plusz egy bemutatkozás.


Férfiaktól kérdezném, hogy nektek milyen match vagy tetszik arany jön össze, mi számít jónak, rossznak, elfogadhatónak, stb.

Naponta azért jön egy két like a profil rá, igaz?



2020. aug. 29. 04:38
1 2
 11/15 anonim válasza:

Én olyan 2 hónapja regisztráltam badoora, ez idő alatt kb. 6 nővel kerültem párba. Ebből csak egy írt vissza, de ő is eltűnt 2 nap után, és addig sem volt valami beszédes.


Mondjuk nekem kezdettől halott ügy volt, mert se jó képű se pénzes nem vagyok.

2020. aug. 29. 15:19
 12/15 anonim válasza:

11

De miééért ez a férfiak vesszőparipája, hogy szerintük a nők jóképű és pénzes palikat vadásznak? Mindegyik nő? Csak jóképűt és pénzeset?

Nekem az egyetemi latintanárom tetszett pl. mert nem volt jóképű, de nagyon okos volt és nem volt beképzelt és volt humora is.

2020. aug. 29. 15:36
 13/15 Gymnospermatophyta válasza:
12: Én se értem... :D
2020. aug. 29. 18:02
 14/15 anonim válasza:
Maradjunk annyiban, hogy havonta 1 nő esetleg érdeklődni fog. Nagyon jó hónapban 2 is lehet.
2020. szept. 7. 00:51
 15/15 anonim válasza:
Én tegnap töltöttem, egyetlen egészalakos képet raktam fel, bemutatkozast nem is írtam, de simán összejött 35 kedvelés szóval elég könnyen lehet aratni (ráadásul vidéki megyeszékhelyen lakok).
2020. nov. 16. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!