Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem írnak itt sokan...

Miért nem írnak itt sokan vissza, amikor írom, hogy ismerkedni szeretnék?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet, hogy még nem volt barátnőm soha, pedig mindig is szerettem volna. Többször voltak lányok akik kezdeményeztek nálam, de valahogy egyikkel sem volt meg az összhang, én pedig nem szerettem volna egyiket sem becsapni... Én viszont elléggé nehezen kezdeményezek, kicsit félénkebb típus vagyok. Nem sokszor mozdulok ki otthonról csak úgy (pl. Szórakozni) ezért nem is sok alkalmam van ismerkedi, de az utóbbi időben próbálkozgatok személyesen is ismerkedni, de ez még mindig nagyon nehéz számomra.

Online viszont sokkal aktívabb vagyok, itt is szoktam írni olyan lányoknak, akik hasonlóan nehezebben ismerkednek, de 10/1-szer érkezik válasz.


Lányok, elsősorban tőletek kérdem! Miért nem válaszoltok, ha kultúráltan leírom, hogy ismerkednék veled? Mitől fèltek?


24 (Férfi)



2020. szept. 12. 10:49
 1/8 anonim válasza:
Én mindig szoktam válaszolni... Ha meg meg van az összhang annál jobb!
2020. szept. 12. 11:42
 2/8 anonim válasza:
Mert nem lány vagy.
2020. szept. 12. 15:44
 3/8 anonim válasza:

Mert nem szeretnének veled ismerkedni.

Ne erőltesd, akkor sem.

2020. szept. 12. 22:30
 4/8 anonim válasza:

Igazából szerintem a nőknek nincsenek olyan hű de nagy elvárásaik. "Nem annyira fontos a külső"= de azert legyél már vagy kigyúrva,vagy legyél szép vékony kockákkal és szívdöglesztő sármmal

"Nekem nem számít a pénz nem olyan vagyok"= de elvárható hogy legyen saját ház(nem is akármilyen) legyen egy jó kocsid (nem is akármilyen) és olyan nehéz bankkártyád amit csak a kigyúrt kezeddel tudsz megemelni

"Nálam a belső a fontos és hogy törődjenek velem" = ne a rózsáiddal,és a hízlaló csokijaiddal kívanj nekem boldog szülinapot,hanem inkább vigyél el nyaralni Floridába

Ezekből csak annyit szerettem volna sugallni,hogy hiába vagy rendes meg normális,és úgy érzed hogy találtál egy rendes nőt,a mai generációnak teljesen átértékelődött az értékrendje. Nyílván a jelenlevők mindig kivételek ugyebár és akinek nem inge...na de hasonlítsuk össze ezt az egész ismerkedős témát 10-20 évvel ez előtti ismerkedési szokásokkal. Az idő telik változnak a dolgok...ahogy a nők értékrendje is 😅🤷🏽‍♂️

2020. szept. 12. 23:52
 5/8 anonim válasza:
Én 54 éves nő vagyok és a Facebookon ismerkedtem meg több emberrel és leveleztünk is de nem írom és írják, hogy ismerkedni szeretnék hanem olyan csoportokba jelentkezem amit kedvelek és hozzá szólok tudok róla beszélni és ki alakul.
2020. szept. 16. 04:39
 6/8 anonim válasza:

Azért mert nincs 20 milliós kocsid rengeteg haver és ismerős.

És társaságban is nem te vagy a hang ember.

Aki a mai világban normális az elmehet a p.csába.

2020. szept. 23. 19:11
 7/8 anonim válasza:
Én is az vagyok,de ha valaki nekem ír,akkor mindig válaszolok. Ha pedig valamiert nem kedvelem es nem beszélgetnék vele inkább megírom neki,mint hogy semmit sem válaszolok.
2020. szept. 24. 01:44
 8/8 anonim válasza:

Nincs itt sokk lány.

Nekem sem ír senki.

2020. okt. 1. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!