Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Melyik belső tulajdons...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Melyik belső tulajdonságok fontosak egy fiún?

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Én szeretem, ha egy fiú gondoskodó, megértő. Valamennyi esze is legyen, nem kell zseninek lennie, de látszódjon, hogy vannak önálló gondolatai, véleménye, ismerete általános dolgokról. Szeretem, ha egy fiú kedveskedik, nemcsak velem, hanem hogy alapból kedves, jószívű. Ó, és ha van humora az is plusz pont.

18L

2020. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi
2020. máj. 12. 09:15
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Gondoskodó, kedves, vicces, hűséges, nem féltékeny
2020. máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Gondoskodó, kedves, vicces, van esze. Nem jár félre, nem hazudik, romantikus.
2020. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Legyen jószívű, jólelkű. Úgy általában legyen kedves az emberekkel. Tudjon viselkedni, ne kelljen félni, hogy leéget a viselkedésével.

Lehessen vele mindenféle témáról beszélgetni. Akár hétköznapi dolgokról, akár elvontabb témákról. Legyen tájékozott.

Mutassa ki az érzéseit. Ne legyen rideg.

2020. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nektek is köszönöm
2020. máj. 12. 10:13
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Legyen kedvees, meg cukii, meg arcsii, meg okos, meg romantikus, meg gondoskodó, megértő, jah, és legyen tánc!
2020. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a visszafogottabb, okos fiúk tetszenek (azt, hogy okos, nem pont úgy értem, hogy teszem azt matekolimpiát nyert, vagy orvosnak tanul).
2020. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm
2020. máj. 12. 20:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem legelőször az fog meg, hogyha kellő komolysággal tud kezelni bizonyos helyzeteket és nem csinál mindenből viccet. Ebből az szűrhető le, hogy intelligens is, ami szintén plusz pont. Utána pedig a humort és az udvariasságot tartom a legfontosabbnak. Remélem tudtam picit segíteni😅
2020. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!